Карта сайту

Оголошення про проведення конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території Броварської міської територіальної громади

Керуючись рішенням Броварської міської ради Броварського району Київської області «Про проведення конкурсу з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів  (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території Броварської міської територіальної громади» від 09.03.2021 №163 виконавчий комітет Броварської міської ради Броварського району Київської області оголошує конкурс з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів  (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території Броварської міської територіальної громади.

 

1. Найменування, місцезнаходження організатора конкурсу:

Виконавчий комітет Броварської міської ради Броварського району Київської області, 07400, Київська  область, Броварський район, Броварська міська територіальна громада, м. Бровари, вул. Гагаріна. 15.

 

2. Підстава для проведення конкурсу:

Рішення виконавчого комітету Броварської міської  ради Броварського району Київської області «Про проведення конкурсу  з визначення виконавця послуги з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних) на території Броварської міської територіальної громади» від « 09» березня 2021 року № 163.

 

3. Місце і час проведення конкурсу, прізвище та посада, номер телефону особи, в якої можна ознайомитися з умовами надання послуг з вивезення побутових відходів:

3.1.Місце: 07400, Київська обл., Броварський район м. Бровари, вул. Гагаріна, буд. 15, к.204  мала зала засідань.

3.2.Дата: 14 квітня 2021р.

3.3.Час: 10:00 год. за київським часом. 

3.4. Кравченко Анна В’ячеславівна – головний спеціаліст відділу експлуатації комунальних об’єктів, інфраструктури та транспорту Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області, тел. (04594) 4-61-11.

 

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

4.1. Реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців, установчими документами яких передбачено провадження діяльності у сфері поводження з побутовими відходами;

4.2. Наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних), що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території Броварської міської територіальної громади (далі – територіальна громада, громада)

4.3. Наявність або можливість забезпечення матеріально-технічної бази, розташованої на території громади та Броварського району, м. Києва, технічний стан якої дозволяє забезпечити зберігання та охорону спеціально обладнаних транспортних засобів для збирання та перевезення твердих, великогабаритних та ремонтних  відходів, здійснювати щоденний контроль за технічним станом транспортних засобів власними силами, виконання регламентних робіт з технічного обслуговування та ремонту спеціально обладнаних транспортних засобів, підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів підтримання належного санітарного стану спеціально обладнаних транспортних засобів.

4.4. Вартість послуги з поводження побутових відходів(розрахунки економічно обґрунтованих планових витрат для формування тарифу на послуги в гривнях за 1м3).

4.5. Досвід роботи на території України з надання послуги з вивезення побутових відходів (твердих, великогабаритних, ремонтних).

4.6. Наявність працівників відповідної кваліфікації в кількості достатній для надання послуги з збирання та вивезення побутових відходів відповідно до вимог нормативних документів.

4.7. Відсутність заборгованості по сплаті податків і зборів, передбачених законодавством України.

4.8. Наявність договорів з суб’єктами поводження з побутовими відходами (полігон, сміттєспалювальній завод, сміттєпереробні підприємства, тощо), що мають ліцензію з захоронення побутових відходів, щодо прийняття від виконавця побутових відходів в об’ємах що утворюються на території Броварської міської територіальної громади.

4.9.Забезпечення виконання обов’язків, визначених у частині другій статті 8 Закону України «Про житлово-комунальні послуги».

 

5. Характеристика території де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів

Послуги з вивезення побутових відходів повинні надаватись по всій території Броварської міської територіальної громади, яка включає в себе: м. Бровари, с. Княжичі, с. Требухів, крім територій утримання яких здійснює комунальне підприємство Броварської міської ради «Бровари - Благоустрій» та Спеціалізоване комунальне підприємство «Ритуальна служба».

Протяжність доріг громади:

м. Бровари - 231,38 км., із них 145,0  км. з твердим покриттям.

с. Требухів – 59 км, з них 48 км з твердим покриттям;

с. Княжичі – 56,9 км, з них 37 км з твердим покриттям.

- місця поводження з відходами ( видалення відходів та їх захоронення) на території громади відсутні.

Найближчий полігон із захоронення відходів знаходиться у с. Рожівка на відстані 20 км  від м. Бровари.

 

6. Характеристика об’єктів утворення відходів

Назва об’єкта утворення побутових відходів

Показник

Багатоквартирні житлові будинки

527

кількість мешканців багатоквартирних будинків                    

97540

У тому числі:

 

  • ОСББ, ЖБК

73

  • будинки, які перебувають в управлінні управляючих компаній, обслуговуючих організацій, товариств тощо

454

Місцезнаходження будинків                             

Будинки розміщені на  всій території громади

Характеристика залежно від наявності видів благоустрою:

 

  • обладнані централізованим опаленням

402

  • обладнані централізованим водопостачанням

424

  • обладнані централізованим водовідведенням

435

Кількість контейнерних майданчиків для зберігання та збирання побутових відходів

Кількість контейнерів для змішаного типу відходів–760

Кількість контейнерів для роздільного збору сміття - 147

загальна кількість будинків                           

5786

  • кількість мешканців таких будинків                    

26980

  • місцезнаходження будинків

Розташовані по всій території

  • характеристика під'їзних шляхів                       

230 км з твердим покриттям

Норми надання послуг

По факту

Примітка: у разі потреби отримання додаткових роз’яснень щодо характеристики житлових будинків залежно від наявності видів їх благоустрою, учаснику конкурсу необхідно звернутися з письмовим клопотанням до конкурсної комісії.

Застосовується планово-подвірна система збирання ТПВ, за якою зібрані в контейнери побутові відходи перевозяться на об’єкти поводження з відходами для їх подальшого оброблення (перероблення), утилізації, знешкодження чи захоронення тощо.

Перелік об’єктів не є остаточним, та може змінюватись протягом дії договору на надання послуг.

Примітка. Графіки вивозу побутових відходів  погоджуються з Споживачем при  укладанні договору.

 

7. Характеристика об’єкта поводження з   відходами

На території міста відсутні об’єкти поводження з  відходами.

Найближчий полігон захоронення твердих побутових відходів розташований в   с. Рожівка,  Броварського району орієнтовна відстань від   м. Бровари – 20 км.

Визначення місця  поводження з  відходами здійснюється виконавцем самостійно.

 

8. Місце, способи та кінцевий термін подання конкурсних пропозицій

8.1. Місце: 07400, Київська обл., Броварський район, м. Бровари, бульв. Незалежності, 4а, Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області, відділ експлуатації комунальних об’єктів, інфраструктури та транспорту.

8.2. Спосіб: особисто або поштою у запечатаному конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, ідентифікаційний код учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

8.3.  Кінцевий строк: 14 квітня 2021 року до 09год. 00хв. за київським часом.

8.4. Конверти з конкурсними пропозиціями, що надійшли після закінчення строку їх подання, не розкриваються і повертаються учасникам конкурсу.

8.5. Конкурсні пропозиції реєструються конкурсною комісією в журналі обліку. На прохання учасника конкурсу конкурсна комісія підтверджує надходження його конкурсної пропозиції із зазначенням дати та часу.

8.6. Організатор конкурсу має право прийняти до закінчення строку подання конкурсних пропозицій рішення щодо його продовження. Про своє рішення, а також зміну місця, дня та часу розкриття конвертів організатор конкурсу повинен повідомити всіх учасників конкурсу, яким надіслана конкурсна документація.

8.7. Учасник конкурсу має право відкликати власну конкурсну пропозицію або внести до неї зміни до закінчення строку подання пропозицій.

8.8. Повідомлення Учасника про зміни або анулювання пропозиції готується, запечатується, маркується та відправляється у зовнішніх та внутрішніх конвертах, додатково позначених «Зміни» або «Анулювання» відповідно. Повідомлення про анулювання може також надсилатися засобами зв’язку, але з наступним надсиланням письмового підтвердження, із поштовим штемпелем не пізніше кінцевого терміну подання пропозицій.

 

9. Способи та місце отримання конкурсної документації:

9.1. Спосіб: конкурсна документація надається особисто, поштою або на сайті Броварської міської ради Броварського району Київської області в розділі «Рішення виконавчого комітету» - Рішення виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області від 09.03.2021 №163.

9.2. Місце:  07400, Київська обл., Броварський район, Броварська міська територіальна громада, м. Бровари, бул. Незалежності, 4-а, каб. 8, Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Київської області або по номеру телефону: (04594) 4-61-11, в будні дні  з 08:00- 17:00, пт.08:00-15:45.