Проєкт «Кафе 21.3» стартував

19 березня відбулося урочисте відкриття першого інклюзивного «Кафе 21.3» за адресою вул. Ярослава Мудрого, 2. На заході були присутні міський голова Ігор Сапожко, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради – керуючий справами виконавчого комітету Дмитро Ткачов, заступник управління соціального захисту населення Броварської міської ради Тетяна Каштанюк.

Відкриття закладу – це один з кроків створення комплексної інфраструктури Центру соціально-трудової адаптації благодійної організації «Перспектива 21.3», який розташується на другому поверсі тієї ж будівлі, що і кафе.

Нагадаємо, що мета Центру соціально-трудової адаптації молоді з синдромом Дауна, аутизмом та порушеннями інтелектуального розвитку – це забезпечення всебічної допомоги: підтримка та розвиток отриманих у школі когнітивних навичок (такі як читання та практична математика), супровід при працевлаштуванні та змістовна діяльність у вільний час.

Як і «Голландська пекарня 21.3», «Кафе 21.3» є спеціальним майданчиком для стажування та практики молоді з синдром Дауна, аутизм і порушеннями інтелектуального розвитку. Благодійною організацією розроблена спеціальна програма супроводу особливої молоді на робочому місці соціальним працівником-педагогом.

Посол Королівства Нідерландів в Україні Йеннес де Мол не зміг бути присутнім на заході особисто через карантинні обмеження, проте у відеозверненні він висловив подяку благодійній організації «Перспектива 21.3» та побажав успіху новоствореному закладу.

Син засновників благодійної організації Аренди Василенко Ван Де Рей та Андрія Василенка приготував першу чашку кави «Кафе 21.3» та подав її міському голові Ігорю Сапожко. За приготуванням напою гості слідкували за допомогою прямої трансляції на великому екрані у залі. Андрій Василенко особисто, подякував усім, хто долучився до відкриття «Кафе 21.3» та вручив сертифікати на романтичну вечерю, на знак вдячності.

Бажаємо «Кафе 21.3» процвітання, а «Перспективі 21.3» не зупинятися та втілювати нові ідеї створення умов для повноцінного життя особливих людей.