Бровари у «червоній» зоні епідемічної небезпеки: обмежено доступ до адміністративних приміщень закладів та установ

Згідно рішення позачергового засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, на території Броварської міської територіальної громади з 24 березня встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки. Також з посилені карантинні обмеження, передбачені для «червоної» зони /documents/35084.html

Карантин значною мірою вплинув і на роботу міських установ. Задля задоволення потреб мешканців, усі міські установи продовжують свою роботу, але з обмеженням доступу відвідувачів до приміщень.

Відповідно  до розпорядження міського голови від 08.09.2020 №219-ОД (зі змінами) /documents/34081.html обмежено доступ до адміністративних будівель державних та комунальних закладів та установ, крім:

- працівників Броварської міської ради Київської області, її виконавчих органів та структурних підрозділів; депутатів Броварської міської ради, помічників-консультантів та працівників громадських приймалень, народних депутатів України, а також осіб які мають службове посвідчення та перепустки постійного характеру.

Також скасовані особисті прийоми міського голови, його заступників, секретаря ради та керуючого справами виконавчого комітету.

Втім письмові й електронні звернення громадян продовжують приймати та опрацьовувати.

Звернутись можна письмово, надіславши лист за поштовою адресою: 07400, Броварська міська рада (далі назва організації, установи), вул. Гагаріна, 15, м.Бровари, Київської області.

Можна надіслати електронне звернення /content/feedback.html або залишити письмове звернення у скриньках, розміщених біля центрального входу до адміністративних будівель.