Зустріч керівництва міста з батьками дітей та працівниками ЗДО «Зірочка»

У дитячому садку «Зірочка» (вул. Ярослава Мудрого, 3), який вже давно потребує капітального оновлення, будуть проводити повну реконструкцію. Проєкт реконструкції виконаний із дотриманням вимог експлуатаційної безпеки й інженерного забезпечення.

Передбачено монтаж блискавкозахисту, влаштування систем вентиляції, водопроводу та каналізації, опалення, індивідуального теплового пункту тощо. Облаштують сучасний харчоблок, пральню, актову залу і медичний блок, а також креативний простір для занять у гуртках. Також враховано вимоги щодо доступності для дітей з інвалідністю.

Оскільки ремонтні роботи вже мають розпочинатись, у батьків дітей, які відвідують заклад, виникло багато запитань до міської влади щодо того, куди будуть влаштовані їх діти на час проведення реконструкції.

26 березня відбулась зустріч керівництва міста з батьками дітей та працівниками ЗДО «Зірочка». Вислухати батьків та вихователів прийшли заступники міського голови Петро Бабич, Микола Бабак та Дмитро Ткачов, начальник управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури та транспорту Світлана Решетова, депутати Броварської міської ради Сергій Батюк та Андрій Саук, виконуюча обов’язки начальника управління освіти і науки Броварської міської ради Аліна Музика. За результатами зустрічі вирішено, що на час реконструкції діти будуть переведені групами до інших дитячих садків: «Ромашка», «Оленка» та «Золота рибка». Вихователі також залишаться на своїх групах і перейдуть разом із своїми вихованцями. При переведенні груп до інших садків будуть враховані усі побажання батьків. Окрім того, представники міської влади запевнили, що ніхто з персоналу ЗДО «Зірочка» звільнений не буде.