Карта сайту

Позачергова сесія: вагома підтримка у боротьбі з пандемією

Скликання 7 квітня позачергової сесії зумовлене стрімким зростанням показників захворюваності на COVID-19, а також збільшенням кількості важких хворих, які потребують негайної госпіталізації.

 

Міський голова Ігор Сапожко на початку сесійного засідання коротко ознайомив депутатів з поточною ситуацією щодо захворюваності у Броварській МТГ та проінформував, що до кінця тижня у Броварській багатопрофільній клінічній лікарні буде облаштовано окрему реанімацію для пацієнтів у вкрай тяжкому стані, а також відкриються додаткові місця для хворих на COVID-19.

 

Для повноцінного функціонування додаткових місць та реанімації в терміновому порядку потрібно встановити систему киснепостачання ємністю 5 тонн. Головний лікар ББКЛ Валентин Багнюк зазначив, що споживання кисню для хворих на COVID-19, становить близько 1 тонни на добу, а з встановленням нових ліжко-місць, зросте майже вдвічі.

 

Для проведення необхідних заходів, рішенням сесії виділено 2 млн. 325 тис. грн. на закупівлю та облаштування кисневої станції, а також на Відділ охорони здоров’я додатково виділено 1 млн. 730 тис. грн. для закупівлі двох ШВЛ апаратів та двох моніторів контролю за станом пацієнта, які теж буде встановлено у «ковідному» відділенні ББКЛ.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image