Інформація про виконання робіт КП "Бровари-Благоустрій" 08.04.2021 року

Дільниця утримання доріг та тротуарів

1. Збір сміття  в урнах  по місту, задіяні  автомобілі КО-440, МКЗ-2703, МАЗ.

2. Збирання сміття (вручну) двірниками по місту.

3. Оброблення доріг сіллю по вул. Київська, Гагаріна, Ярослава Мудрого, б. Незалежності, Короленко, Петлюри Симона,  Чорновола В'ячеслава, Симоненка, Шевченка, Пушкіна, Євгенія Зеленського, Гоголя, Переяславський шлях, з/переїзд,  Онікієнка  Олега, шляхопроводи,  розв’язки, вул. Москаленка Сергія, Володимира Великого, Броварської сотні, Вокзальна. Використано 9тн. солі.

4. Вивезення гілля -16м3 по вул. Броварської сотні. Задіяні  ГАЗ-САЗ, «Терекс».

5. Вивезення листя-2м3 з приватного сектору (заявки населення) по вул. Амосова академіка 64а, Благодатна 7, І.Франка 12а, Квітнева3.

6. Прибирання вручну земляних наносів під бортом по б. Незалежності, вул. Металургів.

7. Дезінфекція  зупинок громадського транспорту, майдану "Свободи", задіяний «Шмідт».

Дільниця технічного обслуговування систем водовідведення та зливової каналізації

1. Відкачування води асенізаційним автомобілем по вул. Симоненка – Шевченка, Геологів 2, Євгенія Зеленського, Гоголя- Переяславський шлях, Володимира Великого 1, Благодатна, відкачано-84м3, автомобіль КО-503.

2. Обслуговування систем водовідведення по вул. Довженко, очищення каналу-100м. Автотранспорт: ГАЗ-3307, трактор ХТЗ, задіяні 5 робітників.

Дільниця «Міськсвітло»

1. Профілактичний огляд повітряних ліній по вул. Москаленка Сергія  ПВ-46.

2. Обрізування гілля над проводами по вул. Гагаріна.

3. Декадне  обслуговування  світлофорів по вул. Київська – Петлюри Симона,  Гагаріна – б. Незалежності,  Короленко – б. Незалежності. Автотранспорт:  АГП-17.

Виробнича дільниця зеленого господарства

1. Санітарне розчищення  дерев по вул. Броварської сотні (біля «Сапсану») (5дерев). Навантаження та вивезення гілля. Задіяні ВС-22, ГАЗ-САЗ, Газель.

2. Подрібнення гілля.

3. Вирубування  порослі, викошування рослинних залишків по вул. Онікієнка Олега.

4. Викопування траншеї для висаджування кущів в «живу огорожу» по вул. Шевченка 4б.

5. Висаджування бірючини -340шт, влаштування пристовбурних лунок, влаштування газону без внесення  ґрунту, посів трави -280м2.
  6. Очищення  урн від сміття у парках, скверах.

7. Прибирання  у громадських вбиральнях у парках.

8. Підмітання вручну доріжок у парку "Перемога».

9. Згрібання листя, вирубування порослі  у парку "Перемога", вивезення листя.

10. Дезінфекція лавочок та дитячих майданчиків: у парку "Перемога"- 120лавок, 5 дит./м, парку ім. Т.Г. Шевченка – 28лавок, 1 дит./м,  у сквері "Юність"- 75лавок,  2 дит./м., на пішохідному бульварі- 63 лавка, 3 дит./м., парку "Приозерний" -20лавок, 1дит/м.

11. Роботи в теплиці: прополювання  однорічних у касетах, поливання рослин.

Ремонтно-будівельна дільниця

1. Розбирання бетонної основи на площі Шевченка.

2. Ремонт лавочок у парку "Перемога".

3. Ремонт урн для сміття по вул. Москаленка Сергія.

4. Фарбування пожежних бочок на території КП "Бровари-Благоустрій".

5. Виготовлення стовпчиків на огорожу на шляхопроводі.

6. Фарбування виготовлених стовпчиків на огорожу на шляхопроводі.

7. Фарбування плінтусів у побутовому приміщенні КП "Бровари-Благоустрій".