Адміністративні послуги міської ради

Призначення державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та інвалідам

Відповідальний за виконання: сектор прийому громадян управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради.

Контакти: приміщення міського управління праці та соціального захисту населення, сектор прийому громадян, вул. Гагаріна, 18, каб. 101, 105  тел. 4-61-73

Графік прийому:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00
п'ятниця з 8.00 до 16.00
без перерви на обід

Перелік необхідних документів: заява, при пред'явленні паспорта, трудової книжки та довідки про присвоєння ідентифікаційного номера; декларація про доходи та майно (заповнюється на підставі довідок про доходи кожного члена сім'ї) за останні шість календарних місяців , що передують місяцю звернення за призначенням допомоги; копія рішення про встановлення опіки (у разі визнання особи недієздатною); копія посвідчення біженця або тимчасової посвідки на постійне проживання; довідка про склад сім'ї, видана уповноваженим органом за постійним місцем проживання; у разі звернення за призначенням соціальної допомоги замість пенсії по інвалідності – атестат про припинення виплати раніше призначеної пенсії по інвалідності та витяг з акта огляду МСЕК; дов. з банку про відкриття рахунку.

Оплата: безкоштовно.

Термін виконання: 10 днів.

Порядок розгляду: отримання та реєстрація документів, оформлення справи, перевірка справи зав. сектором,  передача справи по реєстру у відділ прийняття рішень, у відділ формування виплатних документів.

Результат послуги: видача громадянам повідомлення про призначен ня  (непризначення) допомоги у інформатора сектору.

Причини відмови: згідно діючого законодавства.

Законодавча основа: Закон України «Про державну соціальну допомогу особам, які не мають права на пенсію та інвалідам»;  Постанова Кабінету Міністрів України від 2 квітня 2005 року № 261 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги особам, які не мають права на пенсію та інвалідам».

Порядок оскарження: до органів вищого рівня, в судовому порядку.