Адміністративні послуги міської ради

Призначення тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме

Відповідальний за виконання: сектор прийому громадян управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради.

Контакти: приміщення міського управління праці та соціального захисту населення, сектор прийому громадян, вул. Гагаріна, 18, каб. 101, 105  тел. 4-61-73

Графік прийому:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00
п'ятниця з 8.00 до 16.00
без перерви на обід

Перелік необхідних документів: заява; паспорт; копію свідоцтва про народження дитини; довідку про реєстрацію місця проживання (перебування) дитини; довідку про реєстрацію місця проживання (перебування) одержувача; копія ідент. коду; дов. з банку про відкриття рахунку.

Залежно від підстав, на яких призначається тимчасова допомога, додатково подаються такі документи:  рішення суду (виконавчий лист) про стягнення з одного з батьків аліментів на дитину; довідка державної виконавчої служби, що підтверджує факт несплати аліментів одним з батьків протягом шести місяців, що передують місяцю звернення;  довідка відповідної установи про перебування одного з батьків під арештом, слідством, на примусовому лікуванні, у місцях позбавлення волі, визнання його в установленому порядку недієздатним , а також перебування на строковій військовій службі;  повідомлення органу внутрішніх справ про те, що місце проживання (перебування) одного з батьків дитини не встановлено; у випадках, коли розмір аліментів, визначений судом у твердій грошовій сумі, менший від мінімального розміру аліментів на одну дитину – подається довідка про розмір аліментів за попередні шість місяців.

Оплата: безкоштовно.

Термін виконання: 10 днів.

Порядок розгляду: отримання та реєстрація документів, оформлення справи, перевірка справи зав. сектором,  передача справи по реєстру у відділ прийняття рішень, у відділ формування виплатних документів.

Результат послуги: видача громадянам повідомлення про призначен ня  (непризначення) допомоги у інформатора сектору.

Причини відмови: згідно діючого законодавства.

Законодавча основа: Постанова Кабінету Міністрів України від 22 лютого  2006 року № 189 «Про затвердження Порядку призначення і виплати тимчасової державної допомоги дітям, батьки яких ухиляються від сплати аліментів, не мають можливості утримувати дитину або місце проживання їх невідоме».

Порядок оскарження: до органів вищого рівня, в судовому порядку.