Адміністративні послуги міської ради

Призначення державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім'ях за принципом «гроші ходять за дитиною»

Відповідальний за виконання: сектор прийому громадян управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради.

Контакти: приміщення міського управління праці та соціального захисту населення, сектор прийому громадян, вул. Гагаріна, 18, каб. 101, 105  тел. 4-61-73

Графік прийому:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00
п'ятниця з 8.00 до 16.00
без перерви на обід

Перелік необхідних документів: до заяви  від батьків вихователів і одного з прийомних батьків, додаються документи, підготовлені службою у справах дітей, а саме:  рішення районної, районної у мм. Києві та Севастополі держадміністрації, виконавчого органу міської, районної у місті ради про влаштування дитини до дитячого будинку сімейного типу або прийомної сім'ї; документи, що підтверджують статус дитини; довідка органу виконавчої служби про розмір аліментів; довідка з місця навчання про розмір стипендії; копія ідент. коду; дов. з банку про відкриття рахунку.

Оплата: безкоштовно

Термін виконання: 10 днів.

Порядок розгляду: отримання та реєстрація документів, оформлення справи, перевірка справи зав. сектором,  передача справи по реєстру у відділ прийняття рішень, у відділ формування виплатних документів.

Результат послуги: видача громадянам повідомлення про призначен ня  (непризначення) допомоги у інформатора сектору.

Причини відмови: згідно діючого законодавства.

Законодавча основа: Постанова Кабінету Міністрів України від 30 січня 2008 року № 26 «Про затвердження Порядку призначення і виплати державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу за принципом «гроші ходять за дитиною»».

Порядок оскарження: до органів вищого рівня, в судовому порядку.