Адміністративні послуги міської ради

Призначення щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним

Відповідальний за виконання: сектор прийому громадян управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради.

Контакти: приміщення міського управління праці та соціального захисту населення, сектор прийому громадян, вул. Гагаріна, 18, каб. 101, 105  тел. 4-61-73

Графік прийому:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00
п'ятниця з 8.00 до 16.00
без перерви на обід

Перелік необхідних документів: заява; паспорт; довідка про склад сім'ї їз зазначенням прізвищ, імен та по батькові, родинних зв'язків членів сім'ї;  висновок лікарської комісії медичного закладу щодо необхідності постійного стороннього догляду за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу; довідки про наявність і розміри земельних ділянок; копія ідент. коду; дов. з банку про відкриття рахунку.

Оплата: безкоштовно.

Термін виконання: 10 днів.

Порядок розгляду: отримання та реєстрація документів, оформлення справи, перевірка справи зав. сектором, передача справи по реєстру до підрозділу соціальних інспекторів, у відділ прийняття рішень, у відділ формування виплатних документів.

Результат послуги: видача громадянам повідомлення про призначен ня  (непризначення) допомоги у інформатора сектору.

Причини відмови: згідно діючого законодавства.

Законодавча основа: Постанова Кабінету Міністрів України від 2 серпня 2000 року № 1192 «Про надання щомісячної грошової допомоги малозабезпеченій особі, яка проживає разом з інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу, який за висновком лікарської комісії медичного закладу потребує постійного стороннього догляду, на догляд за ним».

Порядок оскарження: до органів вищого рівня, в судовому порядку.