Відтепер у Центрі обслуговування «Прозорий офіс» можна зареєструвати транспортний засіб та оформити посвідчення водія

Відділ реєстрації транспортних засобів та оформлення посвідчення водія Центру обслуговування «Прозорий офіс» офіційно розпочав прийом громадян та суб’єктів господарювання з питань отримання адміністративних послуг Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС України в Київській області.

З переліком послуг можна ознайомитися на офіційному сайті Броварської міської ради за посиланням.

Записатись на прийом до адміністратора можна безпосередньо в ЦО «Прозорий офіс» (м.Бровари, вул.Гагаріна, 18) або онлайн на офіційному сайті Броварської міської ради.
За додатковою інформацією щодо переліку послуг та порядку їх отримання можна звернутись за телефоном ( 045 94) 6-49-50.

Центр обслуговування «Прозорий офіс»