Адміністративні послуги міської ради

Призначення державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які перебувають під опікою (піклуванням) або у відповідних закладах, за принципом «гроші ходять за дитиною» в умовах експерименту

Відповідальний за виконання: сектор прийому громадян управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради.

Контакти: приміщення міського управління праці та соціального захисту населення, сектор прийому громадян, вул. Гагаріна, 18, каб. 101, 105  тел. 4-61-73

Графік прийому:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00
п'ятниця з 8.00 до 16.00
без перерви на обід

Перелік необхідних документів: заява; до заяви додаються документи, підготовлені службою у справах дітей, а саме:  паспорт; довідка про перебування дитини у закладі; довідка про розмір аліментів, що видається органом державної виконавчої служби;  довідка з місця навчання дитини про розмір стипендії; довідка про розмір пенсії, державної допомоги, що виплачується дитині;  інші документи, необхідні для вирішення питання щодо призначення і виплати соціальної допомоги; копія ідент. коду; дов. з банку про відкриття рахунку.

Оплата: безкоштовно.

Термін виконання: 10 днів.

Порядок розгляду: отримання та реєстрація документів, оформлення справи, перевірка справи зав. сектором,  передача справи по реєстру у відділ прийняття рішень, у відділ формування виплатних документів.

Результат послуги: видача громадянам повідомлення про призначен ня  (непризначення) допомоги у інформатора сектору.

Причини відмови: згідно діючого законодавства.

Законодавча основа: Постанова Кабінету Міністрів України від 19 березня 2008 року № 199 «Про продовження у 2008 році проведення експерименту з призначення і виплати державної соціальної допомоги за принципом «гроші ходять за дитиною»».

Порядок оскарження: до органів вищого рівня, в судовому порядку.