Карта сайту

Артур Фельфнер із Броварів – чемпіон Європи з метання спису серед юніорів

15-18 липня у Таллінні відбувся чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юніорів. До легкоатлетичної дружини України ввійшли 40 атлетів(-ок) і 15 офіційних осіб. Серед них і представники Броварської легкої атлетики.

 

Це Еріка Лукач і Артур Фельфнер (метання спису, тренери Віктор, Валентина і В’ячеслав Римко), Валерія Мухоброд (семиборство, тренер Майя Шух) та тренер В’ячеслав Римко.


За підсумками чемпіонату Україна з трьома нагородами (по одній золотій, срібній і бронзовій) посіла 14-те місце в медальній таблиці.


Надзвичайно радує, що єдине «золото» Україні приніс броварський метальник спису Артур Фельфнер. Найкращий результат йому підкорився у четвертій фінальній спробі – 78.41! Це його особистий рекорд, а також найкращий результат сезону у світі в категорії U20 (серед спортсменів віком до 20 років).


Вихованка Майї Шух Валерія Мухоброд в змаганнях серед кращих багатоборок Європи посіла 11 місце. За сумою семи видів вона набрала 5419 очок.


Еріка Лукач в заключний день змагалася у фіналі. Вона у першій спробі метнула спис на 51.61 м, після чого виконала спробу з заступом і через травму коліна була змушена відмовитися від подальших змагань. Про те, коли атлетка зможе повернутися до виступів і тренувань, буде відомо після огляду лікарів і встановлення точного діагнозу. Лукач шоста. Перемогла лідерка світового сезону U20 гречанка Еліна Ценгко (61.18 м).

Вітаємо Артура та його наставників і бажаємо подальших успіхів!

 

Відділ фізичної культури та спорту

 

image

 

image

 

 

image