Адміністративні послуги міської ради

Надання консультацій з питань оплати праці та трудових відносин, укладення колективних договорів, пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах праці, охорони праці

Відповідальний за виконання: відділ праці.

Контакти: приміщення міського управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради, відділ праці, вул. Гагаріна, 18, каб. 208,   тел. 5-15-84

Графік прийому:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00
п'ятниця з 8.00 до 16.00
перерва на обід з 12.00 до 12.45

Перелік необхідних документів: по мірі необхідності.

Оплата: безкоштовно.

Термін виконання: згідно чинного законодавства.

Порядок розгляду: реєстрація в журналі, надання консультації.

Результат послуги: надання консультацій з питань оплати праці та трудових відносин, укладення колективних договорів, пільг та компенсацій за роботу в шкідливих умовах  праці, охорони праці.

Причина відмови: поза межею  повноважень.

Законодавча основа: Закони України «Про звернення громадян», «Про оплату праці», «Про відпустки», «Про індексацію грошових доходів населення», «Про колективні договори і угоди», «Про охорону праці», «Про загальнообов’язкове державне соціальне страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності», Кодекс законів про працю України, постанови Кабінету Міністрів України від 17.11.97 №1290 «Про затвердження списків виробництв, робіт, цехів, професій і посад, зайнятість працівників в яких дає право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами праці та за особливий характер праці», від 16.01.2003 №36 «Про затвердження списків виробництв, робіт, професій, посад і показників, зайнятість в яких дає право на пенсію за віком на пільгових умовах».

Порядок оскарження: до органів вищого рівня, в судовому порядку.