Вітання з нагоди Дня фізичної культури та спорту

Традиційно у другу суботу вересня відзначається свято всіх прихильників здорового способу життя, спортсменів, їх тренерів та наставників,  ветеранів спорту - День фізичної культури і спорту.

Напередодні свята, 10 вересня, у міській раді урочисто вітали велику когорту представників спортивної еліти Броварщини. Церемонію нагородження провели голова Київської обласної державної адміністрації Василь Володін та міський голова Ігор Сапожко.

Серед нагороджених – очільники громадських організацій, керівники та педагоги фізкультурно-оздоровчих клубів та комунальних закладів,  тренери-викладачі дитячо-юнацької спортивної школи відділу фізичної культури та спорту БМР, спортивного фахового коледжу, Броварського навчально-виховного комплексу, керівник та вихованці Ансамблю бально-спортивного танцю «Елеріна», співробітники КП «Оздоровчо-реабілітаційний центр». Головними героями дня стали учасники та призери Олімпійських та Паралімпійських ігор у Токіо.

Вітаючи спортсменів з професійним святом, очільники області та громади висловили присутнім, а у їх особі усій спортивній громадськості Київщини,  велику вдячність за популяризацію здорового способу життя, за відданість та мужність, за високі досягнення та хвилюючі моменти перемог.

Тож, нехай приклад наших чемпіонів та призерів буде поштовхом для масового розвитку фізкультури і спорту у повсякденному житті українців та взірцем для підростаючого покоління нашої держави.