Шість нагород броварських боксерів на чемпіонаті України серед дорослих

З 6 по 11 вересня в Одесі проходив чемпіонат України з боксу серед дорослих.

Чемпіонат України є основним цьогорічним стартом для чоловіків, за результатами якого буде сформована збірна команда України і лідери візьмуть участь у чемпіонаті світу, який у листопаді відбудеться в Сербії.

В складі збірної Київщини було представлено дев’ять спортсменів із Броварів, а саме:
Андрій Лопушенко (до 48 кг)
Ілля Щучкін (до 54 кг)
Алі Дагли (до 57 кг)
Тарас Бондарчук (до 60 кг)
Олег Лагута (до 63 кг)
Ельвін Алієв (до 67 кг)
Самофалов Ярослав (до 71 кг)
Іван Папакін (до 75 кг)
Дмитро Ловчинський (понад 92 кг)

Спортсменів підготували тренери Ігор Цвітненко та Олександр Поліщук, старший тренер збірної команди Київщини, заслужений тренер України.

В підсумку перемогу в командному заліку чемпіонату України здобула збірна Харківської області, представники якої завоювали 7 нагород. Друга сходинка у збірної Одеської області, третє місце посіла збірна Київської області.

Всі призери з Київщини – представники Броварської школи боксу:
- чемпіоном України став Іван Папакін (75 кг)
- другі місця посіли Ярослав Самофалов (71 кг) та Дмитро Ловчинський (92+ кг)
- бронзовими призерами стали Андрій Лопушенко (48 кг), Тарас Бондарчук (60 кг) та Ельвін Алієв (67 кг).

Вітаємо броварських боксерів та їх наставників та бажаємо подальших перемог!