Формування управлінської компетентності в сфері освіти

16 вересня 2021 року у приміщенні Комунального закладу клубного типу «Культурно-інноваційна платформа «ТепЛиця» відбувся семінар-тренінг «Lifehake управлінської майстерності керівника закладу» для спеціалістів Управління освіти і науки, Центру професійного розвитку педагогічних працівників, директорів закладів загальної середньої та позашкільної освіти Броварської міської територіальної громади.

Спікером семінару була Тетяна Швець, кандидат педагогічних наук, директорка програм в International Academy of Tutoring, сертифікований та акредитований в Collegium Wratislaviense тьютор ІІ ступеня, супервізорка тьюторів, сертифікована International DVV Ukraine тренерка, член-кореспондент Української Академії Акмеології.

Учасники семінару навчалися, як мотивувати працівників, як домагатися результативності їх роботи та на яких особливостях діяльності мозку все це побудовано, застосовуючи прийоми нейропедагогіки.

На заході також розглянули правила ефективної комунікації, моделі аналізу ситуації, практичні поради щодо взаємодії, ефективні прийоми зворотнього зв’язку.

Тренінг пройшов конструктивно, продуктивно, в діловій теплій атмосфері. Питання, запропоновані супервізоркою для учасників семінару, були цікавими і актуальними.