Броварська громада вітає з Днем рятівника України

Щорічно 17 вересня в Україні відзначається День рятівника. Вітання з професійним святом приймають працівники аварійно-рятувальних служб, пожежної охорони, працівники інших спеціальних формувань, а також громадяни, які вносять свій внесок у справу ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій техногенного та природного характеру, захисту життя і здоров’я людей.

Сьогодні Броварська міська територіальна громада має нагоду привітати всіх, хто дотичний до мужньої професії пожежника-рятівника, та зокрема особовий склад Броварської 21-ї Державної пожежно-рятувальної частини 5 ДПРЗ ГУ ДСНС України у Київській області з 20-ю річницею з дня заснування частини.

Низький уклін і шана тим, хто ризикуючи власним життям готовий негайно вирушити на ліквідацію пожеж, аварійних та стихійних лих, рятувати майно та людські життя, що є найціннішим у цілому світі. Нехай на терені мужньої професії не залишає Вас дух людяності і впевненості у своїх силах і завжди оберігає образ Пресвятої Богородиці Неопалимої купини,  яка є покровителькою пожежників та рятувальників й надає допомогу усім, хто потрапив у біду.

Щастя та добра Вам! Міцного здоров’я і наснаги, нових професійних звершень в ім’я розбудови нашої держави у Вашій нелегкій професії!