Вітання міського голови з Днем міста

Шановні мешканці Броварської громади, дорогі друзі!

У третю суботу вересня відзначається, без сумніву, значна та знакова подія – День міста Бровари!

Цьогоріч ми вперше святкуємо вже як одна, згуртована та об’єднана спільними прагненнями Броварська громада!  Віднині це свято кожного мешканця Броварів, Княжич, Требухова та Переможця!

День міста об’єднує всіх, хто тут народився і виріс, хто приїхав колись, щоб залишитися назавжди у місті з особливим колоритом, традиціями і славною історією, хто щодня приїжджає до Броварів на роботу чи у справах. У такий день ми всі відчуваємо себе частинкою великої родини.

У житті Броварів є безліч яскравих сторінок, з ним пов’язані імена відомих діячів, митців, письменників, спортсменів, лікарів. Усі непересічні досягнення, якими багате місто й наша громада, складаються з вашої щоденної праці, знань і талантів!

Дякую всім вам за небайдужість до долі рідного міста, усім, хто словом і ділом змінює кожен день життя на краще. І представникам старшого покоління – мудрим наставникам, і молоді з її енергією і бажанням будувати і розвивати громаду. Я вірю у вашу активну громадянську позицію і впевнений, що творча уява, натхнення, сміливість, розум – гарантія розвитку і процвітання Броварської громади і всієї України!

Від імені Броварської міської ради та її виконавчого комітету, від себе особисто щиросердно вітаю всіх мешканців громади з Днем міста Бровари!

Бажаю злагоди, добробуту і процвітання, здоров’я та довголіття, тепла і затишку кожній родині! Нехай буде світлим та радісним кожен прийдешній день! Миру, щастя та добра!

З днем народження, Бровари!

З повагою,

Міський голова  Ігор САПОЖКО