День міста Бровари – 2021: нагородження юних футболістів

До Дня міста традиційно приурочено безліч подій та урочистостей. Не стали виключенням і цьогорічні святкування. Насичена заходами спортивна програма розпочалася вагомим футбольним святом. Зранку на стадіоні МФК «Бровари» відбулася фінальна частина великого турніру, присвяченого пам’яті мецената, громадського діяча, спортивного функціонера та Почесного громадянина Броварів Федора Івановича Шпига.

На святі були присутні поважні гості: Вадим Костюченко - перший віце-президент Української асоціації футболу, легенди київського «Динамо» - Андрій Біба та Анатолій Дем’яненко, син Федора Івановича Андрій Шпиг. Привітати юних футболістів також завітали міський голова Ігор Сапожко та секретар Броварської міської ради Сергій Богуцький.

У вітальному слові міський голова відзначив неоціненний вклад, який зробив Федір Іванович у справу розвитку дитячого футболу не тільки на Броварщині, але й на державному рівні. А юним футболістам побажав не забавляти темпу та впевнено рухатися до поставленої мети!

Змагання проводились серед гравців 2010 року народження. Участь в турнірі взяли шість футбольних колективів з Броварів та Броварського району.

- МФК «Бровари»

- «Броварія» (Бровари)

- ДЮСШ (Бровари)

- «Тайгерс» (Бровари)

- «Асканія» (Калинівка)

- ФК «Богданівка»

Команди боролися за перші місця в своїх групах, які були визначені жеребом, а вже на наступний день зіграли в стикових матчах.

Відповідно до місць у кожному «тріо» сформувались пари фінального дня:

за 5-те місце – ДЮСШ (Бровари) – ФК «Богданівка»  -/+

за 3-тє місце – МФК «Бровари» - «Броварія» (Бровари)  3:0

Фінал: «Тайгерс» (Бровари) – «Асканія» (Калинівка)  1:1, (по пен.5:4)

Переможцем турніру став колектив юних футболістів броварського «Тайгерса», другими - гравці калинівської «Асканії» і замкнув трійку призерів МФК «Бровари». Усім переможцям та призерам було вручено відповідні кубки та медалі.

Всі без винятку учасники змагань отримали медалі, дипломи, сувеніри, футболки, кожна команда - сітку з м‘ячами, а присутні батьки та гості - море емоцій, позитиву та святкового настрою. Як зазначив один з організаторів заходу, представник Асоціації аматорського футболу України Олександр Каденко, турнір планують зробити щорічним.