День міста Бровари – 2021: старт фестивалю «Нові ми»

Офіційне відкриття фестивалю «Нові ми» відбулося на центральній сцені парку «Перемога».

Розпочалися урочистості зі спільної молитви за Бровари та Україну. Представники різних релігійних конфесій на чолі з керівником об’єднання «Духовність» о. Олегом Панчиняком, привітали громаду з великим святом та створили молитву за мир, благополуччя та процвітання рідного міста.

Старт святкуванню 391-ї річниці, яку ми вперше відзначаємо великою об’єднаною громадою, разом з Княжичами, Требуховим та Переможцем, дав міський голова Ігор Сапожко:

«У цей день, день народження міста Бровари і Броварської об’єднаної територіальної громади, я хочу усім подякувати за те, що ви в нас є, за тих людей, які живуть та працюють поряд з нами, за дітей, які дарують нам дзвінкий сміх та радість, за Місто щасливих людей! Міцного здоров’я, добробуту, злагоди кожній родині, нових звершень та перемог нашому місту та Броварській громаді! З днем народження, Бровари!»

Вітальні слова для громади Броварів проголосили також Едгарс Стобовс - виконавчий директор міської ради м. Юрмала (Латвійська Республіка), Анджей Ролля - староста Красницького повіту (Республіка Польща), Маріуш Згайнський – староста Гродзіського повіту (Республіка Польща), Петро Грущинський - староста Гнєзненського повіту (Республіка Польща), Ееві Паасмяе - естонський політик, член 13-го Парламенту Естонської республіки (м.Сілламяе, Естонська Республіка).

І ще одним важливим моментом святкування Дня міста стало підписання між Головним управлінням Національної поліції в Київській області та Броварською міською територіальною громадою Меморандуму про співпрацю та партнерство в рамках реалізації проекту «Поліцейський офіцер громади». Це наступний крок у реформі Національної поліції. Його основна мета – забезпечити кожну територіальну громаду окремим офіцером, який не тільки працюватиме на території цієї громади, але й житиме там. На даний час вже підписано меморандуми про співпрацю з 54 територіальними громадами Київщини.

Вітаючи громаду Броварів зі святом, начальник Головного управління Національної поліції в Київській області, генерал поліції Андрій Нєбитов зазначив:

«Філософія поліції Київської області сьогодні виглядає наступним чином – усі ми разом, а це громада, місцеві органи влади і поліція, відповідальні за безпеку кожного громадянина. Я впевнений, що ми разом досягнемо хорошого результату.

Шановні броварчани! Вітаю усіх мешканців прекрасного, комфортного, красивого міста зі святом! Бажаю вам добра та благополуччя, а вашому місту – розвитку та процвітання!»