Карта сайту

День міста – 2021: фестиваль «НОВІ МИ»

Головна ідея масштабного фестивального дійства, закладена в самій його назві «НОВІ  МИ» – святкування 391-ї річниці  Броварів в атмосфері єдності всіх мешканців нової громади. Тож, алеї парку культури і відпочинку «Перемога» перетворилися на яскраві презентаційні простори, де Броварська об’єднана громада представила свої досягнення в різноманітних сферах життєдіяльності, а її мешканці продемонстрували свої можливості, здібності і таланти. Великі концертні програми і розважальні шоу, показові виступи і театральні постановки, презентації і виставки, лекції і майстер-класи відбулись на численних тематичних локаціях.

 

«Welcome-зона» гостинно зустріла яскравими інсталяціями для фотографування та запальним флешмобом за участі казкових героїв та дитячих танцювальних колективів, а урочиста хода учасників та гостей святкування ознаменувала відкриття фестивалю. Офіційні промови і вітання з днем народження нашого міста лунали зі сцени, розміщеної в центрі «Мистецького простору». Саме тут можна було побачити художні виставки митців, познайомитися з техніками малюнку на тканині, тарілках й інших предметах та насолодитися «живою» музикою у виконанні учнів мистецьких шкіл міста, дуету «GLTSKY», ансамблю «Класична перлина» та MR «Kukushkin», а також студентів та випускників Національної музичної академії ім. П. І. Чайковського, які презентували програму «Опера без кордонів» за підтримки Благодійного Фонду ім. Федора Шпига. 

 

Епіцентром подій «Концертного простору» став сценічний майданчик, де впродовж дня виступали кращі дитячі і дорослі колективи закладів позашкільної освіти та культури міста. Поряд розмістились фотозони і творчі простори, на яких фахівці закладів позашкільної освіти провели для малечі числені активності: вікторини, ігри, майстер-класи з образотворчого і декоративно-ужиткового мистецтва, рукоділля, ліплення, ансайклінгу, робототехніки, флористики і фітодизайну.

 

 «Театральний простір» об’єднав театральні студії, арт-центри та талановитих мешканців, які не уявляють своє життя без сцени. Відвідувачі локації могли познайомитися з творчістю вихованців театральної студії «Мрія» Центру комплексної реабілітації дітей з інвалідністю, переглянути «Театральний мікс» від Творчої Майстерні «БЕЗМЕЖНІ», дитячу казку «В пошуках Колумба», представлену акторами театральної студії «Синій птах», театральні постановки Арт-центру акторської гри та режисури Іванни Маньковської та дізнатися про лайфхаки зі знімального майданчика від його керівниці; а також стати учасниками інтерактиву від ведучого та керівника театральної студії Богдана Шутого, відвідати майсер-клас акторки, членкині Спілки Кінематографістів України Ірини Бардакової; почути гуморески у виконанні Миколи Гузла, Еліни Куліш Анни Усиченко, Софії Рудковської, Анастасії Радкевич.

 

«Спортивний простір» був наповнений показовими виступами з різних видів спорту, яскравими сценічними номерами і відкритими тренуваннями, а також презентаційними локаціями, на яких різноманітні клуби, секції та фітнес студії представляли свою діяльність та досягнення.

 

З інформаційних стендів «Медичного простору» можна було дізнатися про медичні заклади нашого міста, діяльність й послуги амбулаторій і медичних центрів. Зокрема, лікарі Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги провели для відвідувачів лекції і консультації. А фахівці Броварської міської стоматології – дитячу пізнавально-розважальну програму. У формі різноманітних розваг, вікторин, лекцій, конкурсів і шоу презентували себе заклади: Sports Rehab, ММ «Добробут», «Альфа Медікал»,  RHEUMA HELP, ТОВ «АМЕДА Бровари», мережа ортопедичних салонів «Orto-Line». Центр Хребта «Respine» організував діагностику дитячих стоп на плантографі, консультації лікаря ортопеда-травматолога та проведення профілактично-лікувальних занять.

 

Дитячий простір «БроЛенд» зібрав на своїй сцені найцікавіші розважальні програми і шоу з хімічними дослідами, мильними бульбашками, фокусами та дитячими виставами. На майстер-класах малечі пропонували розфарбувати глиняні фігурки талісмана нашого міста Бро, скласти пазли та створити колективну аплікацію з кольорового паперу з зображенням домовичка. Також на локації представили себе заклади, які працюють для дітей у нашому місті: різноманітні студії, навчальні гуртки, курси іноземних мов тощо.

 

Надзвичайна атмосфера розваг та веселощів панувала й на локації, організованій Центром комплексної реабілітації дітей з інвалідністю. Гостинно пригощали стравами, приготовленими в умовах польової кухні, співробітники Броварського районного управляння поліції. Разом з правоохоронцями маленькі відвідувачі могли розгледіти зсередини спецтехніку та «перенести» свої враження в малюнки.

 

Придбати цікавинки ручної роботи можна було на благодійному ярмарку, влаштованому Фондом «Інна», який опікується онкохворими нашої громади. Долучитися до справи милосердя закликали й волонтери, що займаються збором коштів на лікування маленької мешканки Броварів Маріанни Михайлової.

 

Локація «Made in Brovary» була не менш цікавою для відвідування і дітьми, і дорослими, адже на стендах свої досягнення представили підприємства міста і присутні могли посидіти за штурвалом справжнього гелікоптера, роздивитися спецтехніку та продукцію від виробників, почути надихаючі розповіді про історію їх розвитку і успіху.

 

Неповторним національним колоритом приваблювали гостей презентаційні простори сіл Княжичі, Требухів і Переможець, які були облаштовані у вигляді фотозон з використанням автентичних предметів побуту та мистецтва, старовинних рушників та одягу, інших документальних свідчень глибокої поваги і любові до власної історії. Враження від перебування на локаціях посилювались гостинністю працівниць сільських закладів культури, які щиро вітали і частували відвідувачів стравами власного приготування.

 

Чудовим продовженням вечора стала концертна програма за участі відомих українських виконавців. З головної сцени броварчан привітали і подарували незабутні враження зіркові гості святкування: Галина Куришко, KHAYAT, ALYOSHA, гурт АНТИТІЛА та DJ KONSTANTIN OZEROV.

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image