Оголошення конкурсу щодо визначення суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу

Увага! Суб’єкти оціночної діяльності 01.10.2021 о 15-00 за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна,15 другий поверх у залі засідань виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області проводиться конкурс щодо визначення суб’єкта оціночної діяльності з проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок, що підлягають продажу.

Пропозиції про проведення експертної грошової оцінки земельних ділянок згідно з рішенням Броварської міської ради Броварського району Київської області від 21.09.2021 року № 417-12 -08:

земельна ділянка площею 0,9400 га по вул. Залізничній,6 в м. Бровари Броварського району Київської області для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної, машинобудівної та іншої промисловості (виробничо-складська база), кадастровий номер земельної ділянки 3210600000:00:039:0516.

Істотні умови:

- вартість та термін виконання експертно-оціночних послуг (в календарних днях);

надання копії кваліфікаційного свідоцтва оцінювача з експертної грошової оцінки таінформації про претендента щодо їх практичного досвіду виконання робіт з оцінки земель.

Заяву на участь та конкурсну документацію (в запечатаному конверті) просимо надати в термін до 30.09.2021 року (включно) в відділ документообігу та звернень громадян Центру обслуговування «Прозорий офіс» виконавчого комітету Броварської міської ради Броварського району Київської області за адресою: м. Бровари, вул. Гагаріна,18. На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності» та зазначити найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи-підприємця