Культурно-просвітницький центр "СвітЛиця" запрошує на виставку ляльок-мотанок у рамках Всеукраїнського фестивалю "Наша лялька"

Вже вдруге Культурно-просвітницький центр "СвітЛиця" зібрав майстринь мотанкарства та їх витвори ручної роботи на Всеукраїнському фестивалі ляльок-мотанок «Наша Лялька». Започаткований минулого року з нагоди ювілейної для нашого міста дати – Дня міста Бровари, фестиваль розпочав свою роботу цьогоріч також під час святкувань 18 вересня.

46 майстринь з Київської, Черкаської, Полтавської, Львівської, Житомирської, Вінницької та інших областей України представили своїх улюбленець на виставці, яка функціонує в приміщенні "СвітЛиці". Кожен предмет експозиції – а це 70 ляльок-мотанок! – вражає своєю історією, технікою виконання та неповторною красою.

Програмою фестивалю також передбачено проведення числених заходів, у ході яких учасники та відвідувачі мають можливість познайомитися з історією національної традиції, поспілкуватися з майстринями і поділитися досвідом, надихнути один одного на творчість та долучитися до старовинного мистецтва мотанкарства.

Зокрема, напередодні відкриття фестивалю, був оголошений конкурс "Лялька дитинства" для підписників на сторінки закладу в соціальних мережах. А відома майстриня Леся Гронська в рамках авторського майстер-класу для переможців конкурсу поділилась секретами створення ляльки-мотанки.

Учасниця фестивалю майстриня Марина Дубровська з міста Харкова підготувала онлайн-майстерку з виготовлення ляльки "Берегинюшка", переглянути яку можна за посиланням: https://www.facebook.com/svitlytsiabro/videos/405650540921185/?__so__=channel_tab&__rv__=all_videos_card

Учасниця фестивалю Вікторія Левченко з міста Харків готує до публікації авторське відео, в якому розповість про виготов ляльку "Благополучницю".

На творчій зустрічі з майстринею з міста Миргород Тамарою Сторожук, яка відбудеться в "СвітЛиці" 24 вересня, організатори заходу пропонують відвідувачам власноруч зробити ляльку "Травницю".

Відвідати виставку 2-го Всеукраїнського фестивалю ляльок-мотанок "Наша лялька" можна з понеділка по п'ятницю з 9:00 до 18:00 години, а також у суботу з 10:00 до 16:00 за адресою: вул. Ярослава Мудрого, 1, Культурно-просвітницький центр "СвітЛиця".

Виставка триватиме до 27 вересня 2021 року.

Деталі шукайте на сторінці КПЦ «СвітЛиця» в соціальній мережі Facebook: https://www.facebook.com/svitlytsiabro