Результатами досліджень питної води у водозабірних колонках по санітарно-хімічним та мікробіологічним показникам

Шановні мешканці!

При відновленні водозабірних КОЛОНОК вас було попереджено, що вода в них технічна та не придатна для вживання.

Броварським районним відділом лабораторних досліджень ДУ "Київський обласний лабораторний центр МОЗ України" згідно плану моніторингових досліджень на 2021 рік було проведено відбір води у громадських колодязях (дворових колонках) на відповідність вимогам ДСанПІН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною».

За результатами досліджень виявлено відхилення в зразках питної води по санітарно-хімічним та мікробіологічним показникам Доводимо до відома результати досліджень:

1. трубчатий колодязь

по вул. Короленка, 67 - в пробі води виявлено завищений зміст нітратів, який складає 52,6 мг/дмЗ , при нормі не більше 50,0 мг/дмЗ;

2. трубчатий колодязь

по вул. Гагаріна, 29 - в пробі води виявлено завищений зміст нітратів, який складає 80,6 мг/дмЗ , при нормі не більше 50,0 мг/дмЗ;

3. трубчатий колодязь

по вул. Онікієнка Олега, 8 - в пробі води загальна жорсткість складає 11,4 ммоль/дмЗ, при нормі не більше 10,00 ммоль/дмЗ;

4. трубчатий колодязь

по вул. Ярослава Мудрого, 8 - в пробі води виявлено колі індекс - 9, при допустимій нормі не більше 3, виявлено загальні колі форми (бактерії групи кишкової палички, лактози позитивні бактерії); виявлено завищений зміст нітратів, який складає 87,67 мг/дмЗ; загальна жорсткість складає 11,1 ммоль/дмЗ;

5. трубчатий колодязь

по вул. Гагаріна, 11 виявлено загальні колі форми (бактерії групи кишкової палички, лактози позитивні бактерії).

Не рекомендуємо вживати воду з вказаних джерел водопостачання для пиття та приготування їжі.