Карта сайту

Засідання робочої групи з питань визначення потреб населення громади у соціальних послугах

23 вересня відбулось засідання робочої групи з питань визначення потреб населення громади у соціальних послугах, до складу якої входять представники соціальних служб, центрів, відділів, управління соціального захисту населення, управління освіти і науки та відділів охорони здоров’я, сім’ї та молоді, фізичної культури та спорту Броварської міської ради, ювенальної превенції, керівників та фахівців інших соціально спрямованих закладів і організацій, благодійних фондів. Очолює групу заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Лариса ВИНОГРАДОВА. Робота проходить у тісній співпраці з Міжнародною організацією «Благодійний фонд «СОС Дитячі Містечка» Україна.

 

Темою для обговорення став звіт «Результати визначення потреб населення Броварської територіальної громади у соціальних послугах», презентований фахівцями-консультантами Благодійного фонду за підсумками роботи групи. Присутні долучились до дискусії щодо пріоритезації певного переліку соціальних послуг, які потрібно розвивати в громаді якнайшвидше (у найближчій перспективі 2021-2022 років), а також обмінялись пропозиціями та визначились з першочерговими завданнями щодо планування (бюджетування) та імплементації комплексу соціальних послуг для сімей з дітьми, що опинилися/ризикують опинитися у складних життєвих обставинах, малозабезпечених та соціально виключених сімей з дітьми, осіб, що виховують дітей з інвалідністю, сімей опікунів/піклувальників, прийомних сімей/ДБСТ, дітей, що потребують влаштування у сімейні форми виховання, молоді з числа дітей сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування на території Броварської міської територіальної громади.

 

Голова робочої групи Лариса ВИНОРГАДОВА подякувала «СОС Дитячі Містечка» за співпрацю в реалізації даного проекту та, зокрема, фахівцям, які допомогли організувати роботу групи, провести детальний аналіз потреб і вийти на сьогоднішній результат, а також, висловила сподівання на подальший розвиток взаємодії.

 

image

 

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image