Карта сайту

Kyiv regional CDTO Camp для цифрових трансформаторів Київського регіону

07-08 жовтня відбувся перший цифровий кемпінг Kyiv regional CDTO Camp, який зібрав фахівців, що відповідають за цифровий розвиток у громадах Київщини. Броварську міську територіальну громаду представив заступник міського голови – керуючий справами виконавчого комітету Броварської міської ради Дмитро ТКАЧОВ.

 

Відкрив захід очільник Київської області Василь Володін. До нього долучились також заступник Міністра юстиції України з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Сергій Орлов, заступник Міністра освіти і науки з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Артур Селецький і заступник голови Київської обласної державної адміністрації з питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації Денис Шугалій.

 

Програмою дводенного семінару було передбачено проведення лекцій з питань побудови внутрішніх та зовнішніх комунікацій, представлено успішні кейси громад та державних установ, проведено ряд зустрічей, зокрема, з керівником експертної групи галужевих та регіональних програм інформатизації директорату реалізації Національної програми інформатизації Міністерства цифрової трансформації України Тетяною Третьяковою та координатором е-демократія EGAP («Електоронне урядування задля підзвітності влади та участі громади»); відбувся круглий стіл за участю представників бізнесу, в ході якого обговорювались теми цифровізації та розвитку сучасного міста, впровадження систем електронного документообороту, електронного архіву, електронних реєстрів громади та адміністрування податків, захист систем електронного обороту тощо.

 

image

 

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image

 

image