Початок опалювального сезону на території Броварської міської територіальної громади

З 17 жовтня розпочинається опалювальний сезон на об’єктах дошкільних та загальноосвітніх закладів світи, закладів охорони здоров’я та культури, житлового фонду, соціально-культурної сфери та адміністративних будівлях, установ та організацій на території Броварської міської територіальної громади. Відповідно до Розпорядження міського голови від 12.10.2021 року №207-ОД, керівники теплопостачальних підприємств і організацій незалежно від форм власності за умови готовності систем теплоспоживання зобов’язані розпочати подачу теплоносія у житлові будинки. В інші установи та організації тепло буде подаватися при письмовому звернені керівників даних закладів.

Нарахування плати за теплову енергію відбуватиметься з моменту фактичного його подання споживачу.