Карта сайту

«ТепЛиця» запрошує на творчий вечір «АТО-МИ» присвячений дню захисників і захисниць України

14 жовтня, з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, Культурно-інноваційна платформа «Теплиця» організовує творчий вечір «АТО-МИ». В програмі заходу: дві театралізовані замальовки: «Лист до саду» на основі тексту учасниці АТО Ірини «Лінзи» Цвілої за режисури Євгена Кир’яна та «Один день містечка «Затишок»» Арт-центру Акторської Гри та Режисури Іванни Маньковської, поміж яких органічно вплетено пісні АТОвця Артема «Лемура» Попика у його ж виконанні.

 

Організатори про подію:

«Атомице найменші елементи, з яких складається Всесвіт. АТО-МИ – це дрібні уривки життя, думок та переживань нас, українців, в контексті АТО та активних бойових дій на Сході України, які й формують нашу сучасність, наш український Всесвіт.

АТО-МИ – не про війну там, а про те, що і як пов’язує нас із нею тут. Це про людей та їх цінності, які змушують одних брати до рук зброю, а інших - ставати волонтерами.

АТО-МИ – це лише одна година і декілька атомів-уривків, які ми спробуємо осмислити та співпережити з кожним, кому ще болить. Це перша, але не остання спроба це зробити.»

 

Захід відбудеться 14 жовтня в приміщенні КІП «ТепЛиця» (бульв. Незалежності, 4). Початок о14:30. Вхід за попередньою реєстрацією: https://forms.gle/A6U4hU9V7jSBWX6eA