Попередження про будівельні роботи у вихідні дні

У зв’язку з необхідністю завершення будівельних робіт по об’єктам будівництва:

? «Капітальний ремонт вулиці Биківнянської в м. Бровари Київської області»,

? «Капітальний ремонт дороги по вул. Ярмаркова (ділянка від вул. Пушкіна до ЗОШ № 3) в м. Бровари Київської області»,

? «Капітальний ремонт внутрішньоквартальних, міжбудинкових проїздів та тротуарів по вул. Петлюри Симона, 23-А, 23-Б в м. Бровари Київської області»

? «Капітальний ремонт внутрішньоквартальних міжбудинкових проїздів та тротуарів по вул. Київська, 302, 304 в м. Бровари Київської області»,

керуючись статтею 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та розпорядженням міського голови від 12.10.2021 № 208-ОД управління будівництва житлово-комунального господарства інфраструктури та транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області попереджає про проведення будівельних робіт «ТОВ «Житлошляхбуд» з 14.10.2021 по 16.10.2021 (включно), з 8.00 год. до 18.00 год.