Вітання міського голови з Днем захисників і захисниць України

Шановні мешканці громади!

Від імені Броварської міської ради, її виконавчого комітету та себе особисто вітаю мешканців громади з Днем захисників та захисниць України, Днем Українського козацтва та святом Покрова Пресвятої Богородиці!

Усі три свята нерозривно пов’язані між собою, адже свято Покрови з козацьких часів мало назву Козацька Покрова, символічна захисниця та оберіг від ворогів.

В цей день ми віддаємо шану усім чоловікам та жінкам, хто в різний час віддав свої знання, силу, мужність і навіть власне життя справі захисту нашої держави. Вічна пам'ять та незгасна вдячність усім синам та донькам України, які полягли у боротьбі за свободу та незалежність нашої країни…

Сердечні вітання ветеранам, учасникам бойових дій, військовослужбовцям, батькам та матерям воїнів, які сьогодні боронять рідну землю від навали агресора.

Нехай у ваших домівках панує добробут та затишок! Здоров’я, добра, щастя та злагоди кожній родині! Миру Україні!

Нехай сьогодні та завжди нас оберігає Покров Пресвятої Богородиці!

Міський голова          Ігор САПОЖКО