Відкриття пам’ятного знаку «Захисникам України»

Серед числених заходів, які відбулись у Броварській громаді з нагоди відзначення Дня захисників і захисниць України, головною подією стало відкриття 14 жовтня пам’ятного знаку «Захисникам України», який встановлено в центрі міста Бровари на майдані Свободи.

На урочистому заході були присутні секретар Броварської міської ради Сергій Богуцький, заступники міського голови Дмитро Ткачов і Лариса Виноградова, депутати міської ради, ветерани АТО/ООС, члени сімей загиблих військовослужбовців, представники духовенства і громадськості. У вітальному слові Сергій БОГУЦЬКИЙ наголосив на важливому значенні події для нашої громади, висловив вдячність всім, хто відданий справі захисту нашої держави. Хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять загиблих захисників, які відділи своє життя за незалежність та територіальну цілісність України.

Чин освячення нововстановленого пам’ятного знаку звершили священнослужителі Православної церкви України на чолі з секретарем Київської митрополії архієпископом Вишгородським Агапітом.

Присутні поклали квіти до підніжжя пам’ятного знаку.