Адміністративні послуги міської ради

Відшкодування коштів за житлово-комунальні послуги, пільговий проїзд та послуги зв’язку ветеранам військової служби та органів внутрішніх справ, вдовам (вдівцям) померлих (загиблих) ветеранів військової служби та органів внутрішніх справ

Відповідальний за виконання: відділ персоніфікованого обліку  пільгових категорій населення  управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради.

Контакти: приміщення міського управління праці та соціального захисту населення Броварської міської ради, відділ персоніфікованого обліку отримувачів пільг за їх видами, вул.Гагаріна, 18, каб. 203,    тел. 5-69-30

Графік прийому:
понеділок - четвер з 8.00 до 17.00
п'ятниця з 8.00 до 16.00
перерва на обід з 12.00 до 12.45

Перелік необхідних документів: довідка про склад сім’ї, копія пільгового посвідчення, копія паспорта, копія ідентифікаційного коду, копія пенсійного посвідчення, особові рахунки по оплаті ЖКП.

Оплата: безкоштовно.

Термін виконання: 1 робочий день.

Порядок розгляду: отримання  документів від пільговика, формування особової справи, внесення інформації про пільговика до електронної бази даних.

Результат послуги: відшкодування  витрат за надані послуги.

Причина відмови: неповний пакет документів.

Законодавча основа: Закон України від 24.03.1998 №203/98-ВР «Про статус ветеранів військової служби і ветеранів органів внутрішніх справ та іх соціальний захист» (із змінами та доповненнями).

Порядок оскарження: до органів вищого рівня, в судовому порядку.