Карта сайту

Броварська міська бібліотека

Броварська міська бібліотека є структурним підрозділом відділу культури Броварської міської ради Київської області.

Завідуючий міською бібліотекою – Скрипник Володимир Віталійовичтел. /04594/5-35-35, e-mail:bibliotieka_m@ukr.net.

Бібліотека займає приміщення 413 кв.м на першому поверсі житлового  будинку за адресою бульв. Незалежності, 5,  має три підрозділи – абонемент, читальну залу, відділ комплектування та бібліографії, обслуговує близько чотирьох тисяч читачів за рік. Книговидача за рік становить близько 70 тисяч примірників книг та журналів, фонд книгозбірні налічує понад 26 тисяч примірників. Це, насамперед, художня література, програмова  та галузева література.

Бібліотека забезпечує впровадження у життя на території міста державної політики у сфери  культури та бібліотечної справи, забезпечує реалізацію прав громадян на свободу доступу до всіх видів інформаційних бібліотечних послуг, сприяє відродженню кращих читацьких традицій.

Міська бібліотека створює умови для обслуговування користувачів різних вікових груп, але не молодше 15 років. Колектив бібліотеки, до якого входять дев’ять  високоосвічених бібліотекарів з великим досвідом роботи, веде велику просвітницьку діяльність.

За допомогою сучасних прогресивних форм і методів роботи бібліотекарі міської бібліотеки заохочують  користувачів до читання, проводять інформаційну роботу серед всіх категорій читачів, ведуть популяризацію бібліотечно-бібліографічних знань, проводять відповідну роботу по редагуванню каталогів і картотек, здійснюють культурологічну діяльність. 

Діяльність міської бібліотеки направлена на виховання у користувачів почуття національної свідомості, гідності, глибокої любові до рідного краю, збереження і розвиток мовних і культурних традицій, ознайомлення з національними обрядами та звичаями, популяризацію української книги.