Карта сайту

Броварська міська дитяча школа мистецтв

Броварська міська дитяча школа мистецтв є структурним підрозділом відділу культури Броварської міської ради.

Директор школи – Шекула Валентина Миколаївна.

Школа займає  двоповерхове приміщення 1600 кв.м. за адресою: бульвар Незалежності, 12-Б,  тел../04594/5-15-97, e-mail: brovardshm@ukr.net.

Броварська міська дитяча школа мистецтв була створена в 1997 році.

В ідею створення школи покладено гармонійне естетичне виховання дитини.

634 юних  броварчан відкривають для себе світ мистецтва на трьох відділеннях: музичному, хореографічному та образотворчого мистецтва.

Музичне відділення поєднує в собі:

- фортепіанний відділ;

- відділ народних інструментів ( гітара, бандура, акордеон );

- відділ музично-теоретичних дисциплін;

- клас скрипки;

- дерев’яних духових інструментів;

- клас сольного співу.

Професійне навчання, класична ясність музичної мови, бездоганний смак класики допомагають учням засвоювати основні принципи розвитку мистецтва, знайомлять їх з музикою композиторів, творчість яких прикрашає не одне століття.

Солісти-виконавці на різних музичних інструментах та в складі ансамблів є переможцями міських конкурсів, обласного конкурсу «Дебют», багатьох Всеукраїнських, Регіональних та Міжнародних конкурсів.

Педагогічний колектив музичного відділення – це команда однодумців, яка знаходиться у безперервному розвитку. На прикладі музичного відділення стає зрозумілим, що чарівна сила мистецтва у поєднанні з обдарованістю учнів та натхненням викладачів здатна створити неперевершені результати.

На музичному відділенні створені та працюють такі колективи:

два дуети гітаристів, два ансамблі гітаристів,  ансамбль гітаристів  «Зміна»,        

ансамбль бандуристів, ансамбль духових інструментів,два фортепіанних дуети   , два дуети скрипалів, хор молодших класів,хор старших  класів.     

На відділенні образотворчого мистецтва панує свій особистий погляд на творчий розвиток дітей, який успішно впроваджують у життя викладачі відділу. Гра з фарбами дозволяє відтворити світ у несподіваному, дивовижному вигляді.

З метою популяризації дитячого образотворчого мистецтва, більшої зацікавленості учнів у результатах своєї роботи, відділом проводяться виставки малюнків у фойє школи, міському краєзнавчому музеї, Міському культурному центрі «Прометей». Кожен рік серед наших учнів є призери престижних конкурсів. Багато випускників відділення образотворчого мистецтва продовжують художню освіту у середніх та вищих навчальних закладах.

Учні хореографічного відділення навчаються основам класичного, народного танцю, сучасної хореографії.

Напрямок народного танцю в школі представляє  зразковий хореографічний ансамбль «Тріумф» ( керівник Анна Карась  ). Напрямок сучасного танцю формують талановиті творчі викладачі Юлія Волонцевич та Ірина Павлічкова,  які створили  зразковий хореографічний колектив «Альтаїр».

Професіоналізм та педагогічну майстерність у роботі показує молодий викладач-хореограф напрямку «класичний танець» Анна Євтушенко, яка створила зразковий хореографічний ансамбль «Феєрія».

З яскравими постановками хореографічні колективи виступають на сценічних майданчиках нашого міста, є постійними учасниками шкільних концертів. Колективи є переможцями престижних обласних, Всеукраїнських та Міжнародних конкурсів.

Викладачі школи не тільки вчать дітей фаховим знанням і навичкам, але й загальній культурі спілкування, ставлення до життя як школи творчості і любові до прекрасного, що будується разом з усіма радісно, впевнено, з натхненням. І ідуть випускники школи мистецтв шляхами своєї долі плідно, талановито, з закоханістю в кожний крок свого професійного життя. Бо так їх навчили!