Карта сайту

Цікаві факти про місто

 

24 квітня стало відомо про чергову видатну перемогу громади Броварів на шляху до євроінтеграції.

 

Рішенням Парламентської Асамблеї ради Європи за активне просування європейських ідеалів місто Бровари відзначено премією Plaque of Honour /Почесний знак/ - другою за значущістю нагородою Ради Європи. А отже залишається остання сходинка до найвищого визнання на європейському рівні – Приз Європи, який цьогоріч отримало місто Івано-Франківськ.

 

Нагадаємо, що Приз Європи засновано Кабінетом  Міністрів Ради Європи 1955 року як найвищу нагороду, якої удостоюються муніципалітети і регіони Європи.

28 червня 2014 року для Броварів відбулась перша  визначна подія. Адже у ході засідання Парламентської Асамблеї Ради Європи у місті Страсбург (Франція) наше місто було відзначено Європейським дипломом за впровадження європейських ідей у життя своїх мешканців та активну співпрацю з європейськими містами у різноманітних галузях. А вже 2015 року місто Бровари вибороло наступну європейську нагороду: Почесний прапор було урочисто вручено представником Парламентської Асамблеї під час святкування 385-річного ювілею Броварів 19 вересня 2015 року.

 

image