Карта сайту

Депутати Броварської міської ради Броварського району Київської області VІІІ скликання

 

image
Батюк Сергій Іванович

 

Дата народження: 24.10.1965

Освіта: Міжнародна академія управління персоналом, соціологія державного управління та місцевого самоврядування

Місце роботи: КП «Броваритепловодоенергія», інженер

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність», член партії

Робота в постійній комісії: заступник голови постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту та благоустрою

Закріплений округ: 3

 

 image

Богуцький Сергій Васильович

 

Дата народження: 15.01.1984

Освіта: Київський національний економічний університет, фінансовий менеджмент; Навчально-науковий Інститут магістерської підготовки та післядипломної освіти «Університет економіки та права «Крок», управління проектами

Місце роботи: Броварська міська рада Броварського району Київської області VIII скликання, секретар міської ради

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Команда Ігоря Сапожка - Єдність», член партії

Робота в постійній комісії: за посадою не входить до складу комісії

Закріплений округ: 2

 

 image

Веремчук Ірина Сергіївна

 

Дата народження: 21.07.1982

Освіта: Хмельницький національний університет, економіка підприємства,

Місце роботи: Комунальне підприємство Броварської міської ради Броварського району Київської області «Житлово-експлуатаційна контора-4», головний бухгалтер

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна територіальна організація політичної партії «Голос», позапартійна

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків

Закріплений округ – 3

 

image

Голубовський Олександр Павлович

 

Дата народження: 11.04.1971

Освіта: Київський інститут сухопутних військ, інженер - механік

Місце роботи: ТОВ «Житло Уют Сервіс», директор

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Команда Ігоря Сапожка - Єдність», позапартійний

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту та благоустрою

Закріплений округ: 2

 

image
Драч Богдана Миколаївна

 

Дата народження: 19.12.1994

Освіта: Київський медичний коледж, сестринська справа

Місце роботи: тимчасово не працює

Політична сила від якої обрана, партійність: Київська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність», член партії

Робота в постійній комісії: секретар постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку, діяльності засобів масової інформації, інформаційної політики та технологій

Закріплений округ: 4

 

image 

Дудар Олена Михайлівна

 

Дата народження: 15.12.1981

Освіта: Європейський університет, економіка підприємства

Місце роботи: ПАТ «Броварський завод залізобетонних конструкцій», член наглядової ради товариства

Політична сила від якої обрана, партійність: Київська обласна організація політичної партії «За майбутнє», позапартійна

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку, діяльності засобів масової інформації, інформаційної політики та технологій

Закріплений округ – 2

 

 image

Дудко Борис Володимирович

 

Дата народження: 14.06.1976

Освіта: Київський національний університет будівництва та архітектури, інженер

Місце роботи: ТОВ «Антар Сервіс 777», головний інженер

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», член партії

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту та благоустрою

Закріплений округ – 4

 

image

Завадський Ілля В’ячеславович

 

Дата народження: 26.01.1986

Освіта: Київський національний торгово-економічний університет, банківська справа

Місце роботи: ТОВ «Вега Авто Бровари», директор

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу», позапартійний

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань земельних відносин, екології, архітектури та містобудування

Закріплений округ: 1

 

 image

Зінченко Микола Андрійович

 

Дата народження: 03.01.1963

Освіта: Остерський будівельний технікум, технік-будівельник

Місце роботи: ПП «Маяк», директор

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Команда Ігоря Сапожка - Єдність», позапартійний

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту та благоустрою

Закріплений округ: 4

 

image 

Казаков Олександр Сергійович

 

Дата народження: 02.04.1980

Освіта: Київський славістичний університет, облік та аудит

Місце роботи: тимчасово не працює

Політична сила від якої обраний, партійність: Броварська міська партійна організація  політичної партії «Рідний дім», позапартійний

Робота в постійній комісії: заступник голови постійної комісії з питань земельних відносин, екології, архітектури та містобудування

Закріплений округ: 3

 

image

Коваленко Вікторія Миколаївна

 

Дата народження: 05.08.1983

Освіта: Національна академія державного управління при Президентові України, місцеве самоврядування

Місце роботи: ТОВ «Брук-Бетон Сервіс», директор

Політична сила від якої обрана, партійність: Броварська міська партійна організація  політичної партії «Рідний дім», позапартійна

Робота в постійній комісії: голова постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту та благоустрою

Закріплений округ: 3

 

 image

Ковкрак Тетяна Михайлівна

 

Дата народження: 04.04.1970

Освіта: Український державний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, організатор-методист дошкільного виховання

Місце роботи: ТОВ «Броварський алюмінієвий завод», начальник відділу кадрів

Політична сила від якої обрана, партійність: Київська обласна організація політичної партії «За майбутнє», позапартійна

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з гуманітарних питань

Закріплений округ – 3

 

 image

Коломієць Ігор Васильович

 

Дата народження: 26.03.1983

Освіта: Національна Академія державної податкової служби України, облік і аудит

Місце роботи: ТОВ «Шлях-ЮГ», керівник

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу», позапартійний

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту та благоустрою

Закріплений округ: 2

 

image 

Корсун Олександр Андрійович

 

Дата народження: 04.08.1978

Освіта: Відкритий міжнародний університет розвитку людини «Україна», правознавство

Місце роботи: ТОВ «Євробетон», заступник директора з експлуатації

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Команда Ігоря Сапожка – Єдність, позапартійний

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту та благоустрою

Закріплений округ: 3

 

image
Крепак Ігор Володимирович

 

Дата народження: 11.01.1970

Освіта: середня загальна

Місце роботи: пенсіонер

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність», позапартійний

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з гуманітарних питань

Закріплений округ: 1

 

 image

Кузьменко Борис Дмитрович

 

Дата народження: 12.07.1960

Освіта: Київський державний педагогічний інститут ім. М. Горького, вчитель фізики та астрономії

Місце роботи: ТОВ «Самбор», директор

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна організація Політичної партії «УДАР» (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка, позапартійний,

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків

Закріплений округ – 4

 

 image

Левенцов Володимир Володимирович

 

Дата народження: 20.07.1981

Освіта: Національний юридичний університет ім. Я.Мудрого, правознавство

Місце роботи: незалежна професійна діяльність, адвокат

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Команда Ігоря Сапожка - Єдність», позапартійний

Робота в постійній комісії: член постійна комісія з питань земельних відносин, екології, архітектури та містобудування

Закріплений округ – 1

 

image 

Лудченко Діана Костянтинівна

 

Дата народження: 22.10.1960

Освіта: Київський педагогічний університет ім. Б.Грінченка, вчитель української мови та літератури

Місце роботи: Броварський міський територіальний центр соціального обслуговування Броварської міської ради, директор

Політична сила від якої обрана, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Команда Ігоря Сапожка - Єдність», член партії

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з гуманітарних питань

Закріплений округ – 3

 

image 

Мамочка Вікторія Вікторівна

 

Дата народження: 24.03.1979

Освіта: Херсонський державний аграрний університет, інженер-будівельник, Київський національний університет біоресурсів і природокористування, інженер - землевпорядник

Місце роботи: ПП «Земельно-архітектурне бюро «Меридіан»», директор

Політична сила від якої обрана, партійність: Київська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність», позапартійна

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань земельних відносин, екології, архітектури та містобудування

Закріплений округ: 2

 

 image

Маслова Наталія Владиславівна

 

Дата народження: 12.04.1988

Освіта: Київський Національний Університет ім. Т. Шевченка, Інститут Міжнародних відносин, міжнародне право, Національна академія державного управління при Президентові України, місцеве самоврядування

Місце роботи: Департамент соціальної політики ВО КМР (КМДА), головний спеціаліст

Політична сила від якої обрана, партійність: Броварська міська партійна організація  політичної партії «Рідний дім», позапартійна

Робота в постійній комісії: секретар постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків

Закріплений округ: 2

 

image 

Михайлов Олександр Михайлович

 

Дата народження: 07.02.1977

Освіта: Київський національний торгівельно-економічний університет, менеджмент економіки та право

Місце роботи: ТОВ «Альянсінвестбуд», директор

Політична сила від якої обрана, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Команда Ігоря Сапожка - Єдність», позапартійний

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань земельних відносин, екології, архітектури та містобудування

Закріплений округ – 2

 

 image

Негода Галина Василівна

 

Дата народження: 05.01.1954

Освіта: Київський педагогічний інститут ім. М. Горького, дошкільна педагогіка та психологія, вчитель вищої категорії

Місце роботи: пенсіонер

Політична сила від якої обрана, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Команда Ігоря Сапожка - Єдність», позапартійна

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з гуманітарних питань

Закріплений округ – 3

 

image

Островерха Марія Романівна

 

Дата народження: 26.04.1967

Освіта: Дніпропетровський медичний інститут, акушер-гінеколог вищої категорії, кандидат медичних наук

Місце роботи: Комунальне некомерційне підприємство "Броварська багатопрофільна клінічна лікарня" Броварської районної ради Київської області та Броварської міської ради Київської області, завідуюча пологового відділення

Політична сила від якої обрана, партійність: Київська обласна організація Політичної партії «УДАР» (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка, позапартійна

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з гуманітарних питань

Закріплений округ – 2

 

 image

Пєший Василь Миколайович

 

Дата народження: 05.04.1988

Освіта: Київський Національний Університет ім. Т. Шевченка, правознавство, Міжнародна академія управління персоналом, зовнішньоекономічна діяльність

Місце роботи: ТОВ «РЛЦ», керівник департаменту митно-брокерського обслуговування

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна організація Політичної партії «УДАР» (Український демократичний альянс за реформи) Віталія Кличка, позапартійний

Робота в постійній комісії: голова постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку, діяльності засобів масової інформації, інформаційної політики та технологій

Закріплений округ –4

 

image

Потрясаєва Світлана Костянтинівна

 

Дата народження: 12.04.1973

Освіта: Український державний університет фізичного виховання і спорту, тренер-викладач

Місце роботи: фізична особа підприємець

Політична сила від якої обрана, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Слуга народа», позапартійна

Робота в постійній комісії: голова постійної комісії з гуманітарних питань

Закріплений округ: 3

 

 image

Резнік Олександр Вікторович

 

Дата народження: 24.01.1981

Освіта: Київський національний торгово-економічний університет, облік і аудит

Місце роботи: тимчасово не працює

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», член партії

Робота в постійній комісії: голова постійна комісія з питань земельних відносин, екології, архітектури та містобудування

Закріплений округ – 2

 

 image

Решетова Світлана Ігорівна

 

Дата народження: 12.04.1968

Освіта: Академія адвокатури України, правознавство

Місце роботи: Управління будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури і транспорту Броварської міської ради Броварського району Київської області, начальник

Політична сила від якої обрана, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Команда Ігоря Сапожка - Єдність», член партії

Робота в постійній комісії: заступник голови постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків

Закріплений округ – 3

 

image
Саук Андрій Миколайович

 

Дата народження: 28.12.1981

Освіта: Київський славістичний університет, економіка та фінанси

Місце роботи: фізична особа підприємець

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна територіальна організація політичної партії «Голос», позапартійний

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань комунальної власності, приватизації, будівництва, житлово-комунального господарства, інфраструктури, транспорту та благоустрою

Закріплений округ – 1

 

image
Сірик Євгеній Віталійович

 

Дата народження: 12.12.1990

Освіта: Київський національний економічний університет ім. Вадима Гетьмана, маркетинг

Місце роботи: ТОВ «Броварський заводобудівельний комбінат», провідний менеджер з продажу житла

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна організація політичної партії «За майбутнє», позапартійний

Робота в постійній комісії: заступник голови постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку, діяльності засобів масової інформації, інформаційної політики та технологій

Закріплений округ – 1

 

 image

Темченко Людмила Григорівна

 

Дата народження: 04.03.1966

Освіта: Київський медичний інститут ім. О.Богомольця, лікувальна справа, лікар вищої категорії

Місце роботи: Амбулаторія №1 загальної практики сімейної медицини Комунальне некомерційне підприємство Броварської міської ради Броварського району «Броварський міський центр первинної медико-санітарної допомоги», завідуюча амбулаторією

Політична сила від якої обрана, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Команда Ігоря Сапожка - Єдність», член партії

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з гуманітарних питань

Закріплений округ – 4

 

image

Тимошенко Володимир Якович

 

Дата народження: 28.06.1959

Освіта: ВПІТШ МВС СРСР, інженер

Місце роботи: ТОВ «Техенерготрейд», заступник генерального директора

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина», позапартійний

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань земельних відносин, екології, архітектури та містобудування

Закріплений округ – 2

 

 image

Ткаченко Максим Володимирович

 

Дата народження: 04.11.1984

Освіта: ПВНЗ «Університет сучасних знань», менеджмент, кандидат юридичних наук

Місце роботи: ПО «Університет штучного інтелекту та цифровізації» ПУ, асистент кафедри менеджменту та ділового адміністрування

Політична сила від якої обраний, партійність: Броварська міська партійна організація  політичної партії «Рідний дім», позапартійний

Робота в постійній комісії: секретар постійної комісії з питань земельних відносин, екології, архітектури та містобудування

Закріплений округ: 3

 

 image

Троценко Тетяна Павлівна

 

Дата народження: 06.01.1983

Освіта: Національний аграрний університет, фінанси та кредит

Місце роботи: Управління економіки та інвестицій Броварської міської ради Броварського району Київської області, начальник

Політична сила від якої обрана, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Команда Ігоря Сапожка - Єдність», член партії

Робота в постійній комісії: голова постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків

Закріплений округ – 2

 

 image

Фірсов Руслан Миколайович

 

Дата народження: 06.09.1978

Освіта: Київський інститут «Слов’янський університет», міжнародні відносини

Місце роботи: Національний педагогічний університет ім. М. Драгоманова, викладач кафедри соціології та публічних комунікацій

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська територіальна організація політичної партії «Європейська солідарність», член партії

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку, діяльності засобів масової інформації, інформаційної політики та технологій

Закріплений округ – 1

 

image

Черепейнік Леонід Володимирович

 

Дата народження: 28.04.1980

Освіта: Київський Національний Університет ім. Т. Шевченка, управління фінансами

Місце роботи: ТОВ «ВТОРМА ЮА», генеральний директор

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна територіальна організація політичної партії «Голос», позапартійний

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку, діяльності засобів масової інформації, інформаційної політики та технологій

Закріплений округ – 1

 

 image

Чернюк Олеся Василівна

 

Дата народження: 28.06.1983

Освіта: Київський Національний Університет ім. Т. Шевченка, правознавство

Місце роботи: ТОВ «СІТІ КОНСАЛТ ДЕВЕЛОПМЕНТ», юрисконсульт

Політична сила від якої обрана, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Команда Ігоря Сапожка - Єдність», позапартійна

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань земельних відносин, екології, архітектури та містобудування

Закріплений округ – 1

 

 image

Шапран Сергій Валентинович

 

Дата народження: 03.06.1984

Освіта: Київський національний університет внутрішніх справ, правознавство

Місце роботи: ТОВ «Броварський алюмінієвий завод», головний виконавчий директор

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна організація політичної партії «За майбутнє», позапартійний

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестицій та зовнішньоекономічних зв’язків

Закріплений округ – 4

 image

Подласа Юлія
Сергіївна

 Дата народження: 07.10.1993

Освіта: Київський національна академія внутрішніх справ

Місце роботи: Київська обласна рада, заступник начальника відділу претензійно позовної роботи юридичного управління виконавчого апарату 

Політична сила від якої обраний, партійність: Київська обласна організація політичної партії «Слуга народу», позапартійна

Робота в постійній комісії: член постійної комісії з питань регламенту, депутатської етики, правопорядку, діяльності засобів масової інформації, інформаційної політики та технологій

Закріплений округ – 1