Карта сайту

Інформація про відділ фізичної культури та спорту Броварської міської ради Київської області

 

Робота відділу спрямована на забезпечення державної політики у сфері фізичної культури та спорту, проведення спортивно-масових заходів у   м. Бровари, підготовки спортсменів високого класу.

 

Відділом фізичної культури та спорту Броварської міської ради Київської області щорічно проводить більше 200 спортивно-масових заходів. Традиційними є: міжнародний юнацький турнір з гандболу пам’яті В. Багатікова, змагання з лижних гонок «Різдвяні старти», турнір з художньої гімнастики «Різдвяна зірочка», міжнародний турнір з гандболу пам’яті І.Й. Мельниченка, Всеукраїнський турнір з боксу пам’яті І. Корольова, «Велодень», міжнародний турнір з гандболу пам'яті видатного гандболіста О. Великого, Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат пам’яті О. Бурняшова, Всеукраїнський турнір з гандболу серед дівчат пам’яті О. Бондаря, чемпіонати м. Бровари з шахів, УШУ, боксу та інших видів спорту.

 

Одним із найбільших центрів оздоровлення жителів м. Бровари є фізкультурно-оздоровчий заклад «Оздоровчо-реабілітаційний центр» та «Плавальний басейн «Купава».

 

На протязі багатьох років у  м. Бровари працюють фізкультурно-оздоровчі клуби «Крок», «Атлас», в яких покращують свій фізичний, психологічний та емоційний стан багато ветеранів війни та праці.

 

Приділяється належна увага розвитку спорту серед броварчан з вадами здоров'я. Укладена угода про співпрацю між Броварською міською радою та обласним центром інвалідного спорту «Інваспорт».

 

У м. Бровари щороку проводиться спартакіада допризовної та призовної молоді, в якій беруть участь команди закладів загальної середньої освіти  та професійного ліцею.

 

 

До мережі відділу фізичної культури та спорту входять 4 заклади:

 

Спорткомплекс «Світлотехнік». м. Бровари

 

Адреса: вул. Броварської сотні, 9а.

 

Реконструйований  у 2019 році  спортивний комплекс «Світлотехнік» - це сучасний та комфортний спортивний об’єкт. Проведено зовнішнє оздоблення фасаду будівлі з утепленням, капітально відремонтовано дах, облаштовано внутрішні та зовнішні мережі, повністю реконструйовано зал, трибуни, роздягальні та душові для спортсменів.

 

На базі спорткомплексу діють секції та гуртки з акробатики, боксу, гандболу, тенісу, таїландського боксу, фехтування, футболу, а також проводить свою роботу дитячо-юнацька спортивна школа з ушу та єдиноборств.

 

Протягом 2020 року проведено 20 змагань різного рівня з 6 видів спорту. Спорткомплекс «Світлотехнік» є центром  фізичної культури та спорту для жителів мікрорайону Торгмаш. 

 

 

Дитячо-юнацька спортивна школа з ушу та єдиноборств. м. Бровари

 

Адреса: вул. Броварської сотні, 9а.

 

Готує спортивний резерв для збірної команди Київської області та України з УШУ. У школі працюють 11 досвідчених тренерів-викладачів, займаються 465 учнів.

 

З моменту заснування Броварської ДЮСШ  з ушу та єдиноборств у 2018 році спортсмени та тренери школи брали участь у 2-х чемпіонатах світу - м. Емейшань, (Китай) 2019 рік та Шанхай (Китай), 2019 рік, у 2-х чемпіонатах Європи - м. Афіни (Греція) 2019 рік та Батумі (Грузія) 2019 рік, у 6-ти чемпіонатах України  та  у 4-х фіналах  Кубку України.

 

На чемпіонаті Європи з традиційного та спортивного ушу в м. Афінах, (Греція): Дідківський Марк, Федюченко Іван, Іванова Орина, Семенцова Наталія, Полторацька Яна, Колісник Марія, Чорний Олексій, Кондратенко Дмитро, Василенко Олександр, Іщенко Роман, Бабіч Вікторія, Печерська Варвара, Шинкаренко Володимир здобули призові місця.

 

На чемпіонаті Європи м. Тбілісі (Грузія) серед дорослих та юніорів з ушу здобули призові місця спортсмени: Кирикович Ілля, Чорний Олексій, Гребельний Дмитро, Полторацька Яна, Семенцова Наталія, Рева Роман, Морозьонкова Вероніка, Кірпель Артур, Люта Дар’я. 

 

На чемпіонаті світу в Шанхаї (КНР) збірна команда України посіла третє місце у командних виступах. Броварчани Людмила Темна у розділі довгої зброї (цяншу) здобула бронзову нагороду, Крисько Вячеслав у розділі парної зброї став срібним призером чемпіонату. Спортсмени Рева Роман, Темна Людмила завоювали ліцензії на Всесвітні Ігри єдиноборств.

 

Тільки за цей короткий період маємо 8 чемпіонів світу, 19 чемпіонів Європи, 54 чемпіони України та 36 володарів Кубку України. Присвоєно спортивних звань: два Заслужених тренери України, один Заслужений майстер спорту України, чотири Майстри спорту України міжнародного класу та шість Майстрів спорту України, КМСУ – 35, спортивних розрядів – 39, масових розрядів – 206.

 

В обласному огляді-конкурсі серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл ДЮСШ з ушу та єдиноборств зайняла 1 місце.

 

 

Дитячо-юнацька спортивна школа відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради Київської області

 

Адреса: м. Бровари, бульв. Незалежності, 2.

 

Дитячо-юнацька спортивна школа відділу фізичної культури та спорту Броварської міської ради - школа I категорії, готує спортивний резерв для збірних команд Київської області та України з таких видів спорту: бокс, баскетбол, вільна боротьба, гандбол, легка атлетика, настільний теніс, карате,  пауерліфтинг, шахи, хортинг.

 

Сьогодні в 10 відділеннях, по видах спорту,  займаються 630 учнів. У школі працюють  23 тренера - викладача, з них дев’ять  Майстрів спорту України, один тренер вищої категорії, сім тренерів першої категорії, два тренера другої категорії.

 

Команда ДЮСШ з баскетболу – віце-чемпіон відкритого Кубку України з баскетболу 3х3.

 

ДЮСШ є учасником програми Sports Diplomacy – U.S.Department of State.

 

 

Міський футбольний клуб «Бровари»

 

Адреса: м. Бровари, вул. Гагаріна, 15.

 

У клубі працює шість тренерів та тренується 350 вихованців від 7 до 16 років. Заняття проходять на новому стадіоні зі штучним покриттям, яке відповідає всім спортивним вимогам.

 

Вихованці клубу у 2020 році стали переможцями  міжнародного футбольного  турніру серед  дитячо-юнацьких команд  «DYNAMO  CUP». 

 

150 футболістів представляли міський футбольний клуб на чемпіонатах м. Києва, а ще понад 170 - задіяні в футбольних  чемпіонатах  Київської  області.  Не  дивлячись на  те, що команди тренуються  невеликий  проміжок  часу, майже  на  всіх  змаганнях вони здобувають призові та перші місця.