Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 05.04.2016 №216 Про затвердження положення про порядок проведення конкурсного відбору проектів для участі у програмі підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово – будівельних кооперативів ..."

БРОВАРСЬКА  МІСЬКА  РАДА КИЇВСЬКОЇ  ОБЛАСТІ
В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т
РІШЕННЯ
від 05.04.2016 № 216
м. Бровари
Про затвердження положення
про порядок  проведення конкурсного відбору
проектів для участі у програмі підтримки об’єднань
співвласників багатоквартирних будинків
та житлово – будівельних кооперативів
у місті Бровари  на 2016-2020 роки

Відповідно до п. 5.1. рішення Броварської міської ради від 28.01.2016 року № 101-06-07 «Про затвердження міської програми підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово – будівельних кооперативів у місті Бровари на 2016-2020 роки», з метою створення сприятливих умов для активного розвитку об’єднань співвласників багатоквартирних будинків у місті Бровари, покращення якості обслуговування житлового фонду та умов проживання населення, керуючись ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виконавчий комітет Броварської міської ради
ВИРІШИВ:
    1. Затвердити положення про порядок проведення конкурсного відбору проектів для участі у програмі підтримки об’єднань співвласників багатоквартирних будинків та житлово – будівельних кооперативів у місті Бровари  на 2016-2020 роки (далі – програма), згідно з додатком 1.
2. Затвердити склад конкурсної комісії з проведення конкурсного відбору проектів для участі у програмі, згідно з додатком 2.
3. Встановити, що на 2016 рік прийом заявок на участь у програмі здійснюється до 01.06.2016.
4. Управлінню житлово-комунального господарства Броварської міської ради забезпечити висвітлення на офіційному сайті Броварської міської ради умов проведення конкурсного відбору проектів для участі у програмі.
5. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.


Міський голова                                                                               І.В.Сапожко