Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 20.10.2016 №250-ОД "Про утворення робочої групи з проведення обстеження приміщень закладів освіти, охорони здоров’я, інших об’єктів соціально-культурної сфери, житлових будинків, інженерних мереж, незалежно від форм власності"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
Р О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я
Від 20.10.2016 №250-ОД
м. Бровари

 

Про утворення робочої групи
з проведення обстеження приміщень
закладів освіти, охорони здоров’я, інших
об’єктів соціально-культурної сфери,
житлових будинків, інженерних мереж,
незалежно від форм власності


На виконання доручення виконуючого обов’язки голови Київської обласної державної адміністрації від 13.10.2016 року № 88-1 «Щодо вжиття невідкладних заходів з обстеження об’єктів соціальної сфери, інфраструктури та житлового фонду області» керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:
1. Утворити робочу групу з проведення обстеження приміщень закладів освіти, охорони здоров’я, інших об’єктів соціально-культурної сфери, житлових будинків, інженерних мереж, незалежно від форм власності (далі - робоча група) у складі, згідно з додатком 1.
2. Робочій групі:
2.1 Провести обстеження приміщень закладів освіти, охорони здоров’я, інших об’єктів соціально-культурної сфери, житлових будинків, інженерних мереж, незалежно від форм власності з виїздом на місця до 31 жовтня 2016 року, керуючись орієнтовним порядком дій та ознаками для попереднього визначення технічного стану будівель та споруд, згідно з додатком 2.
2.2. За результатами обстеження, скласти відповідні акти в термін до 31 жовтня 2016 року та надати їх до відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Броварської міської ради.
3. Контроль за виконанням цього розпорядження залишаю за собою.

 

 

Виконуючий обов’язки
міського голови, заступник
міського голови                                                                                                Г.П. Голубовський