Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради " Про перейменування вулиць м. Бровари"

проект

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

Про перейменування вулиць м. Бровари

 

         Розглянувши подання Управління містобудування та архітектури Броварської міської ради від 04.11.2016 р. № 465, керуючись, Законом України "Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій", ст. 26, ст. 37 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи рішення комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків Броварської міської ради VIІ cкликання (протокол № 03 від 07.10.2016 р.), рекомендації постійних комісій з гуманітарних питань та з питань земельних відносин, будівництва та архітектури Броварська міська рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

 1.      Перейменувати вулиці міста Бровари Київської області:

з/п

Попередня назва

Нова назва

1

вул.

Лермонтова

вул.

Олега Великого

2

вул.

Разіна Степана

вул.

Миколи Сома

3

вул.

Щолківська

вул.

Січових Стрільців

2.       Зобов’язати суб’єктів правовідносин, що використовують у своїй діяльності адреси, застосовувати перейменовані вулиці м. Бровари.

3.       Оприлюднити дане рішення через засоби масової інформації та на офіційному веб-порталі Броварської міської ради у терміни, визначені чинним законодавством.

4.       Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Виноградову Л.М. та на постійну комісію з питань земельних відносин, будівництва та архітектури.

 

Міський голова                                                                                              І.В. Сапожко

 

м. Бровари

         від "      "                     2016 р.

№  _______________         

 

 

ПОЯСНЮВАЛЬНА ЗАПИСКА

до проекту рішення Броварської міської ради

"Про перейменування вулиць м. Бровари"

 

         Даний проект рішення приймається на виконання Закону України   "Про присвоєння юридичним особам та об’єктам права власності імен (псевдонімів) фізичних осіб, ювілейних та святкових дат, назв і дат історичних подій" з врахуванням рішень Комісії з питань найменувань та пам’ятних знаків Броварської міської ради VIІ cкликання.                   

         При підготовці даного рішення були враховані рекомендації експертної оцінки  щодо перейменування вулиць міста Бровари, надані Інститутом історії України Національної академії наук України, а також пропозицій, думок мешканців міста, громадських організацій та об'єднань, депутатів міської ради.                

 

Начальник управління містобудування та

архітектури – головний архітектор міста                                                 Л.Є.Рибакова