Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 04.04.2017 р. № 54-ОД "Про перекриття руху транспорту на ділянці дороги по вул. Петлюри Симона (від вул. Воїнів-афганців до бульв. Незалежності"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ

РОЗПОРЯДЖЕННЯ

від 04.04.2017 № 54-ОД

 

Про перекриття руху транспорту
на ділянці дороги по
вул. Петлюри Симона
(від вул. Воїнів-афганців
до бульв. Незалежності)

 

 

У зв’язку з проведенням аварійно-відновлювальних робіт на ділянці каналізаційного самопливного колектора по вул. Петлюри Симона, керуючись ст. 42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні»:

1. Дозволити комунальному підприємству «Броваритепловодоенергія» перекрити ділянку дороги по вул. Петлюри Симона (від вул. Воїнів-афганців до бульв. Незалежності) для руху транспорту на час проведення робіт 04.04.2017-12.04.2017 цілодобово.
2. Комунальному підприємству «Броваритепловодоенергія» в зоні проведення робіт установити дорожні заборонні знаки згідно схеми організації дорожнього руху, погодженої в управлінні превентивної діяльності ГУ Національної поліції в Київській області.
3. Управлінню економіки Броварської міської ради попередити приватні підприємства та підприємців, які здійснюють пасажирські перевезення міськими та приміськими маршрутами загального користування про заборону руху автотранспорту на ділянці дороги по вул. Петлюри Симона (від вул. Воїнів-афганців до бульв. Незалежності) для руху транспорту на час проведення робіт 04.04.2017-12.04.2017 цілодобово.
4. Проїзд транспорту здійснювати по вул. Короленка та по вул. Бандери Степана.
5. Контроль за виконанням цього розпорядження покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                                                 І.В. Сапожко