Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 23.05.2017 №320 "Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядок відшкодування цих витрат"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
Р І Ш Е Н Н Я
від 23.05.2017 №320
м.Бровари


Про затвердження розміру фактичних витрат
на копіювання або друк документів, що надаються за
запитами на інформацію, та порядок відшкодування цих витрат


Відповідно до частини третьої статті 21 Закону України «Про доступ до публічної інформації», керуючись статтями 40,59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Постановою Кабінету Міністрів України від 13.07.2011 р. № 740 «Про затвердження граничних норм витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію» виконавчий комітет Броварської міської ради

В И Р І Ш И В:

1.Затвердити
1.1. Розмір фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію (додаток 1).
1.2. Порядок відшкодування фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію (додаток 2).
1.3. Розрахунок розподілу загальних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитом на інформацію (додаток 3).
2. Визнати таким, що втратило чинність рішення виконавчого комітету Броварської міської ради від 24.06.2014 № 334 «Про затвердження розміру фактичних витрат на копіювання або друк документів, що надаються за запитами на інформацію, та порядок відшкодування цих витрат».
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника міського голови Резніка О.В.

 Міський голова                                                                                                     І.В. Сапожко