Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про прийняття коштів на здійснення видатків, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів з районного бюджету Броварського району до бюджету міста Бровари"

53

проект

 

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

    РІШЕННЯ

Про прийняття коштів на здійснення видатків,

що враховуються при визначенні обсягу

міжбюджетних трансфертів

з районного бюджету Броварського району

до бюджету міста Бровари

 

Відповідно до ст.93 Бюджетного кодексу України, керуючись п.27,43 ст.26, п.16 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально–економічного розвитку, Броварська міська рада

 

ВИРІШИЛА:

 

1. Прийняти в 2018 році кошти на здійснення видатків, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів, з районного бюджету Броварського району до бюджету міста Бровари для надання послуг мешканцям Броварського району Центром соціальної реабілітації дітей-інвалідів Броварської міської ради відповідно до фінансового нормативу бюджетної забезпеченості.

2. Затвердити договір про прийняття коштів на здійснення видатків, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів з районного бюджету Броварського району до бюджету міста Бровари, що додається.

3. Уповноважити міського голову Сапожка І.В. підписати договір між Броварською районною радою та Броварською міською радою на прийняття міжбюджетного трансферту у вигляді субвенції на проведення видатків місцевих бюджетів, що враховуються при визначенні обсягу міжбюджетних трансфертів.

4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та соціально–економічного розвитку

5. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.

 

 

Міський голова                                                                            І.В.Сапожко

 

 

 

м. Бровари

  __________.

  __________.

Пояснювальна записка