Карта сайту
версія для друку

Проект рішення міської ради "Про передачу видатків з бюджету міста Бровари до бюджету Броварської районної ради на виконання делегованих державних повноважень"

51
проект
БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

РІШЕННЯ

 

 

Про передачу видатків з бюджету міста Бровари
до бюджету Броварської районної ради на виконання
делегованих державних повноважень

 

 


Відповідно до ст.93 Бюджетного кодексу України, керуючись п.27,43 ст.26, п.16 ст.42 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», та враховуючи рекомендації постійної комісії з питань бюджету та соціально–економічного розвитку Броварська міська рада

ВИРІШИЛА:

1. Дати згоду на передачу видатків 2018 року з бюджету міста Бровари до бюджету Броварської районної ради на виконання делегованих державних повноважень на медичне обслуговування мешканців міста відповідно нормативу фінансової забезпеченості на одного мешканця.
2.Затвердити договір про передачу видатків з бюджету міста Бровари до бюджету Броварської районної ради на виконання делегованих державних повноважень, що додається.
3.Доручити міському голові Сапожку І.В. підписати договір про передачу видатків з бюджету міста Бровари до бюджету Броварської районної ради на виконання делегованих державних повноважень.
4. Контроль за виконанням цього рішення покласти на постійну комісію з питань бюджету та соціально–економічного розвитку.
5. Це рішення набирає чинності з дати його прийняття.Міський голова                                                                                            І.В.Сапожко

 

 

м. Бровари
__________
_

Пояснювальна записка