Карта сайту
версія для друку

Розпорядження міського голови від 18.07.2017 №155-ОД "Про формування місцевого матеріального резерву для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій"

[Внесено зміни розпорядженням 240-ОД від 16.10.2020]

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

 ВИКОНАВЧИЙ  КОМІТЕТ

Р  О З П О Р Я Д Ж Е Н Н Я

18.07.2017 № 155-ОД

м. Бровари

 

 

                                        

         

 Про формування місцевого матеріального  резерву  для запобігання та ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій

 

Відповідно до Кодексу цивільного захисту України,  постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 року № 775 «Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій», враховуючи розпорядження голови Київської обласної державної адміністрації від 02 лютого 2016 № 25 «Про регіональний матеріальний резерв Київської області», з метою здійснення заходів, спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню у місті Бровари, керуючись ст.42 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні":

1. Затвердити:

1.1. Номенклатуру та обсяги місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій на території м. Бровари згідно з додатком 1.

1.2. Порядок створення та використання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків згідно з додатком 2.

2. Визначити місця розміщення та зберігання місцевого матеріального резерву для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та забезпечити щорічну перевірку наявності, якості, умов зберігання, готовності до використання матеріальних цінностей:

2.1. Комунальне підприємство «Броваритепловодоенергія» - паливно-мастильні матеріали.

2.2. Комунальне підприємство «Бровари-Благоустрій» - будівельні матеріали, засоби забезпечення аварійно-рятувальних робіт, засоби енергопостачання.

2.3.  Броварська центральна районна лікарня - лікарські засоби.

2.4.  Виконавчий комітет Броварської міської ради (підвальне приміщення)   - засоби захисту, речове майно.

3. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Броварської міської ради забезпечити ведення обліку місцевого матеріального резерву для здійснення заходів спрямованих на запобігання і ліквідацію наслідків надзвичайних ситуацій та надання термінової допомоги постраждалому населенню.

4. Рекомендувати керівникам підприємств та організацій міста до 01.09. 2017 року:

4.1. Розробити та затвердити номенклатури матеріальних засобів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій та порядки створення і використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій  в м. Бровари:

Комунальному підприємству «Бровари-Благоустрій», комунальному підприємству «Броваритепловодоенергія», спеціалізованому комунальному підприємству «Броварська ритуальна служба», комунальному підприємству житлово-експлуатаційна контора 1,2,3,4,5, Броварській філії по експлуатації газового господарства ПАТ «Київоблгаз»,  районному центру телекомунікацій №221 Київської обласної філії ПАТ «Укртелеком»,  Броварському районному підрозділу ПАТ «Киїобленерго», Броварській центральній районній лікарні, комунальному закладу Броварської міської ради «Броварського міського центру первинної медико-санітарної допомоги».

4.2. Дотримуватись вимог постанови Кабінету Міністрів України від 30 вересня 2015 р. № 775 "Про затвердження Порядку створення та використання матеріальних резервів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій" під час створення резервів.

4.3. Інформацію про проведену роботу та завірені копії створеної номенклатури матеріальних засобів для запобігання і ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій надіслати  у відділ з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Броварської міської ради до 10 вересня 2017 року.

 5. Управлінню економіки Броварської міської ради  до 31 серпня 2017 року визначити перелік підприємств, установ, організацій, які можуть забезпечити продовольством та речовим майном постраждале населення у разі виникнення надзвичайної ситуації та заключити угоди з суб’єктами господарювання ресторанного господарства на постачання гарячого харчування та інших товарів першої необхідності.

6. Відділу з питань надзвичайних ситуацій, цивільного захисту населення, мобілізаційної, оборонної роботи та взаємодії з правоохоронними органами виконавчого комітету Броварської міської ради:

6.1. Проаналізувати номенклатуру, норми накопичення місцевого матеріального резерву в обсягах, що забезпечать проведення невідкладних робіт, пов'язаних з ліквідацією можливих надзвичайних ситуацій техногенного і природного  характеру у місті Бровари.

6.2. Надавати щокварталу до 20 числа останнього місяця поточного кварталу департаменту з питань цивільного захисту та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Київської обласної державної адміністрації звіт про стан накопичення, зберігання та використання місцевого матеріального резерву за встановленою формою 10/1 резерв.

7. Фінансовому управлінню Броварської міської ради, під час формування проекту міського бюджету на відповідний бюджетний рік, передбачити, з урахуванням реальних можливостей, кошти на виконання заходів щодо створення матеріальних резервів для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків.

8. Контроль за виконанням даного розпорядження покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

  Міський голова                                                                                       І.В.Сапожко