Карта сайту
версія для друку

Рішення виконконкому від 10.04.2018 №247 "Про коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що перебувають на балансі КП БМР «Житлово-експлуатаційна контора-2"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
В И К О Н А В Ч И Й К О М І Т Е Т
РІШЕННЯ
від 10.04.2018 року № 247
м. Бровари


Про коригування діючих тарифів
на послуги з утримання будинків і споруд та
прибудинкових територій, що перебувають
на балансі КП БМР «Житлово-експлуатаційна контора-2"


Розглянувши лист комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово – експлуатаційна контора-2» від 05.04.2018 року № 01-27/106, у зв’язку зі зміною виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Бровари та затвердженням нових тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, з метою забезпечення відшкодування у повному обсязі економічно обгрунтованих планових витрат, відповідно до п. 36 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 року № 869, керуючись пп. 2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 10 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області,


ВИРІШИВ:

1.Провести коригування складових витрат діючих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, що перебувають на балансі комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово – експлуатаційна контора-2» та затвердити згідно з Додатком.
2.Дане рішення набуває чинності через 15 днів з часу його оприлюднення.
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 


Міський голова                                                                                                        Сапожко І.В.