Карта сайту
версія для друку

Рішення виконконкому від 10.04.2018 №246 "Про коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що перебувають на балансі КП «ЖЕК-1»"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ВИКОНАВЧИЙ КОМІТЕТ
РІШЕННЯ
Від 10.04.2018р. № 246


Про коригування діючих
тарифів на послуги з утримання
будинків і споруд та прибудинкових
територій, що перебувають
на балансі КП «ЖЕК-1»


Розглянувши лист комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово – експлуатаційна контора-1» від 04.04.2018 № 132, в зв’язку зі зміною виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Бровари та затвердженням нових тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, з метою забезпечення відшкодування у повному обсязі економічно обґрунтованих планових витрат, відповідно до п. 36 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, керуючись пп. 2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 10 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

ВИРІШИВ:

1.Провести коригування складових витрат діючих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, що перебувають на балансі комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово – експлуатаційна контора-1» та затвердити згідно з Додатком.
2.Дане рішення набуває чинності через 15 днів з часу його оприлюднення.
3.Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                                                                           Сапожко І.В.