Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 10.04.18 р. №250 "Про коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що перебувають на балансі КП «ЖЕК-4»"

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ 

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т

РІШЕННЯ

від 10 квітня 2018 року № 250

м. Бровари

 

 

 

Про коригування діючих

тарифів на послуги з утримання

будинків і споруд та прибудинкових

територій, що перебувають

на балансі  КП  «ЖЕК-4»

 

Розглянувши лист комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово – експлуатаційна контора-4» від 4 квітня 2018 року № 180/18, в зв’язку з зміною виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів  на території міста Бровари та затвердженням  нових тарифів на послуги  з вивезення твердих побутових відходів, з метою забезпечення відшкодування у повному обсязі економічно обґрунтованих планових витрат відповідно до п. 36 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, керуючись пп. 2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 10 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

 

ВИРІШИВ:

 

  1. Провести коригування складових витрат діючих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, що перебувають на балансі комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово – експлуатаційна контора-4» та затвердити згідно з Додатком.
  2. Дане рішення набуває чинності  через 15 днів з часу його оприлюднення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови   Голубовського Г.П.

 

 

Міський голова                                                                         І.В. Сапожко