Карта сайту
версія для друку

Рішення виконавчого комітету від 10.04.18 р. №249 "Про коригування діючих тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, що перебувають на балансі КП БМР «Житлово-експлуатаційна контора-5""

БРОВАРСЬКА МІСЬКА РАДА КИЇВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

В И К О Н А В Ч И Й   К О М І Т Е Т 

РІШЕННЯ 

від 10.04.2018 року  № 249

м. Бровари

  

 

 

Про коригування діючих тарифів

на послуги з утримання будинків і споруд та

прибудинкових територій, що перебувають

на балансі  КП БМР «Житлово-експлуатаційна контора-5"

 

Розглянувши лист комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово – експлуатаційна контора-5» від 04.04.2018  № 1-02/160, в зв’язку зі зміною виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території міста Бровари та затвердженням нових тарифів на послуги з вивезення твердих побутових відходів, з метою забезпечення відшкодування у повному обсязі економічно обґрунтованих планових витрат, відповідно до п. 36 Порядку формування тарифів на послуги з утримання будинків і споруд та прибудинкових територій, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01.06.2011 № 869, керуючись пп. 2 п. «а» ст. 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», п. 10 ст. 31 Закону України «Про житлово-комунальні послуги»,  виконавчий комітет Броварської міської ради Київської області

ВИРІШИВ:

 

  1. Провести коригування складових витрат діючих тарифів на послуги з утримання будинків, споруд та прибудинкових територій, що перебувають на балансі комунального підприємства Броварської міської ради Київської області «Житлово – експлуатаційна контора-5» та затвердити згідно з Додатком.
  2. Дане рішення набуває чинності  через 15 днів з часу його оприлюднення.
  3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на заступника міського голови  Голубовського Г.П.

 

 

 

Міський голова                                        Сапожко І.В.